pc de ttnet müzik dinleme sorunu

HPQ-User
06-07-2009, 20:12   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

bodrum sormuş:
arkadaşlar sizlere daha öncede mail gönderdim fakat bir cevap alamadım benim sorunum şu 9 uncu aydan beri üyeyim 2008 ttnet müzik adresine giriyorum şifremi ve adresimi yazıyorum ok kabul ediyor ve içerideyim sonra istediğim parça üzerine gelip çal diyorum bana bir çalma penceresi açıyor dinle tuşuna basınca yükleniyor 3...5 saniye sonra bitti yazıyor bir daha deniyorum fakat aynı şeyi tekrarlıyor.şarkıyı pc ye indiriyorum winmedpleyer (11) de açmaya çalışıyorum bu seferde beni windows web yardımına davet ediyor orası ingilize bir site olduğu için bir şey anlamıyorum.hata kodu olarak  C00D11B1 veriyor wmp da şakı isminin yanında (x) işareti çıkıyor,winamp ve diğer peyarlardada müzik dinleyemiyorum benim anlamak ve çözmek istediğim sorun nereden kaynaklanyor.işletim sistemim vista preniyum orjinal sürüm pc..casperQ.2x4 bu konuyu sizlerlemi yoksa windows tr ilemi çözeceğim. bana bilgi verirmisiniz. teşekkürler kolay gelsin............................................ (   TT NET E GÖNDERDİĞİM BU MESAJDAN OLUMLU BİR SONUÇ ALAMADIM BİRDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. SAYGILAR.)

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
işletim sistemim vista preniyum orjinal sürüm pc..casperQ.2x4

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; GTB6; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30618)