Pc için oyun performansı yardımı

Hermeles
14-12-2017, 07:33   |  #1  
Hermeles avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese merhabalar öncelikle[url=<a href=][/url]">

Benim seneler seneler öncesi aldığım bir kasa vardı pro 2000 hala onu kullanmaktayım ama oyun performansı berbat ve oyuncu bir olaraktan her indirdiğim oyunun grafiklerini minumum seviyeye getirip ve hala tam performans alamamaktan bıktım ekran kartı değiştirmek istiyorum tabi tam sebebi buysa resmini aşağıda vereceğim yani ne yapmam lazım çöp kasamı yeni kasamı almalyım yoksa şu ekran kartını al falan oyun işini görür gibi şeylerde olabilirmi yardımcı olur lütfen şimdiden çok teşekkürler..

Son Düzenleme: Hermeles ~ 14 Aralık 2017 07:36 Neden:
White-Fox
14-12-2017, 11:29   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

tam sebebinin o olduğunu söyleyemem ama ekran kartın kötü evet , bence işlemcide iyi değil.Neye göre söylüyorsun dersen benim bildiğim şuan çıkan oyunlar en az i5 istiyor.Ekran kartı sorun olmayı bıraktığında işlemci sorun olur diye düşünüyorum.Belki bir süre para biriktirip daha iyi bir bilgisayar alabilirsin , bu bilgisayarınıda çok eskimeden verebileceğin yüksek bir fiyata verebilirsin belki ? Tabi yinede oyunlarla daha içli dışlı forum üyeleri benden daha iyi bileceklerdir bu durumu yanlış yönlendirmek istemem.