pc truva atı var ama sılemıyorum oyun hesabım soy

halil91
16-08-2010, 18:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

internetten arastırdıgıma göre güvenlik programı indirmeyı denedım ama çalısmıodu lısans kodu ıstıodulısanskodunu arıom buluom bu serde silmıou vırusu bulamıodu.pc de jaypersky yukluydu sanırım ıngılızce surup vırusu buluoı ama sılemıodu lutfen yardım edın................................................................ bi de onlıne oyun olarak metın 2 yı oynuom oyun içinde ve bana bı msj geldı daha dogrusu reklam mesajı ben buna cvp verdım hesabım calınır mı?hesabım soyuldu ama bu yuzden mı oldu bılmıorum benım oyunda bı sılahıım vardı oyunda geceleyın pazar kurmustum satıslarım iii gıdıo du sabahleyın gırdıgımde dehesabım kapanmıs karsı taraftan açılmıstı ve pazarları dolasıodum kı aynı sılahımı baska bı pazarda gordum adam dedımkı senhırsızsın dedım sılahımı çaldın dedım adam da evet hırsıızım dedı bunlar  oyun parası satan sıte sahıplerındenmıs hesabımın ıp sını bulduklarını soluolardı.ıp mı nasıl degıstırebılırım ve bana nasıl ulasmıslar ve bı dah soyulmamak için ne yapmalıyım ? bı rıcam daha ucretsız bilısanslı turkcevırus programı tavsıye edrsınızsevınırım . bıras karısık anlattıım bılıorum amalutfen yardımcı olur msunuz ?