Pdi Web Tasarım Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

dijitalajans1
30-05-2016, 15:15   |  #1  
dijitalajans1 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2016

Firmanızı dışarıya en dinamik şekilde yansıtacak, yaratıcı web tasarım hizmetimiz ile sizleri yükseltmeyi amaçlıyoruz. Edinmiş olduğunuz kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.
        Kurumsal kimliğinizin en önemli dış gösterimlerinden bir tanesi de logolardır. Bu logoların, modern tasarımları ve renkleri ile birebir örtüşen web tasarım hizmetimiz ile Google'da daha üstlere çıkma şansını yakalayabilirsiniz. Genel olarak hazırlanmış olan çalışmalar içerisinde, renk geçişlerinde ve renk uyumlarında daha titiz çalışmalar yer almaktadır. Çalışmalar içerisinde gereksiz ayrıntılardan uzak durup, bir web sayfasında olması gereken linkleri ve bilgiler sisteme eklenerek, her zaman ziyaret edilebilir oluşunu desteklenmektedir. Bu alanda oluşturduğumuz web tasarım projeleri, her zaman beğeni ile ziyaret edilen sitelerden olmaktadır.

Web tasarımları, tek başlarına çok şey ifade edemeyebilir. Fakat web tasarımları yazılım ile birlikte yapıldıkları zaman, sistemin kullanılabilirliği açısından güçlü bir site elde edilmiş olacaktır. web yazılım, genel olarak, web sitelerinde farklı özellikler isteyen kişiler için gerekli olan bir şeydir. Siz de kendi projenizi oluşturduğunuz zaman, işinin uzmanı bir web yazılımcı ile çalışma yürütürseniz, bu noktada projeniz hem daha kaliteli hem de daha iyi yönetilebilir olacaktır. Web yazılım sistemini yürüten bir firma olarak, bu işe başlamadan önce size bir şablon hazırlıyoruz. Bu şablon üzerinde sizin siteniz için istediklerinizi de ekleyebiliyoruz. Burada unutulmaması gereken en önemli nokta, web sitesindeki erişimin en üst düzeyde olması gerektiğidir. Üst seviyede hazırlanan web yazılım sayesinde, site daha faydalı bir kullanım sunacaktır.

Seo, İngilizce dalında Search Engine Optimization yani, Arama Motoru Optimizasyonu kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Seo optimizasyon işi, arama motorlarında, web sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaların hepsini kapsamaktadır. Bu bağlamda bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, firmamız Seo optimizasyon alanında etkin çalışmalar yürütmektedir.Seo'nun edindiği temel amaç, açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu, yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmek, sayfalarda ve web sitelerinde yer alan hizmet, bilgi veya satışların daha fala kitleye ulaşmasını sağlamaktır.

Markalarınızın stratejileri ve ihtiyaçları ışığında, takipçileriniz ile paylaşacağınız kampanya ve yeni fikir trendlerini, üst düzey memnuniyet seviyesinde ayarlatabiliyoruz. Bu sayede sizin konumunuzu aktif ve verimli bir seviyeye getirerek, sosyal medya içerisinde aktif bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. Bu alanda sadece sizi internet üzerinde arayan tüketiciler ile iletişim kurmak yeterli değildir. Aynı zamanda olası müşterilerin de karşılarına çıkarak kendinizi anlatmanız gerekir. Sosyal medya danışmanlığı sayesinde, doğru hedefler ve doğru ön görüler ile arama motorlarını sizin için pazarlama silahına dönüştürmeyi hedefliyoruz. Çünkü arama motorları, bilgi edinmek isteyen tüketici ve müşterilerin internet üzerinde ilk başvuracağı adresler olmaktadır. İçeriğiniz ile ilgili yapılacak olan aramalarda, üst sıralarda yer almak için, sosyal medya danışmanlığı hizmeti, web sitenizi analiz ediyor ve SEO çalışmaları ile olabilecek müşterilerinizin aramalarında da üst sıralara çıkmanızı sağlıyor. Bu sayede firmanız veya web siteniz sayesinde, olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Mobil uygulama, mobil cihazlar için yapılmış yazılımlardır. Yani bu uygulamanın bir web sitesi olarak kabul edilmesi doğru olmaz. Mobil uygulama, bu noktada mobil web sitelerinden ayrılmalıdır. Mobil web siteleri de akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanmaktadır. Fakat mobil web siteleri, masaüstü cihazlarından görüntülenen web sitesi formatı dışında, akıllı telefonlara ve tabletlere göre özel hazırlanmış web sitesi tasarımı formatında görülmektedir. Oysa mobil uygulama, bu durumdan çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu uygulamaların çalışacağı platforma göre kodlama ve tasarım yapılır fakat burada sadece ekranın boyutu değil aynı zamanda kullanılan yazılımın dili de değiştirilmektedir. Bu yazılım dili de hazırlanacak olduğu platformun ( İOS, Android, Windows ) sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Bu çalışmalarda, mobil uygulama sadece Android telefon veya tabletlerde kullanılacak ise, o platformda çalışan cihazların ekran boyutlarına göre tasarımlar oluşturabilmektedir. Bu alanda platformun kabul ettiği yazılım dilini de bu tasarımda kullanıyoruz. Bu uygulama sadece Android platformdaki cihazlar için değil, aynı zamanda İOS ve Windows platformlarında da aynı taktik ile yapılmaktadır.