PES 4 ve Türkçe Spiker

gabemeclogan
19-06-2006, 19:55   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
197 mesaj

Pes 4 oyununu Türkçe Spiker tarafından yorumlanmış şekilde oynadınız mı? Eğer oynamadıysanız Lütfen gerekli yamayı internet üzerinden indirin ve görün. Kendinizi gerçek maçta gibi göreceksiniz.
  Geçenlerde yine PES 4 Oyununu oynuyordum annem geldi ve benim maç izlediğimi sandı. Gerçekten de çok güzel bir yama bence. Yamayı bulamıyan arkadaşlarım varsa e-mailime mesaj atabilir.

ufuks
19-06-2006, 20:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Ben Pes 5 i oynuyorum.Türkçe spikerli bazı yerlerde sacmalıyor ama genelde iyi.

samet1986
19-06-2006, 21:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

Evet genelde iyi ama saçmaladığı zamanda tam saçmalıyor. :) Bazen Ronaldinho ile giderken isim  olarak Kleberson, Semih... falan dediğini duydum. Acaba bu tarz saçmalamalar banamı özel ? :) Neyse bunada şükür, eskiden Winning Eleven serisinde o salak Japon spikeri dinlemek zorundaydık... Böylesi daha iyi :)

gabemeclogan
20-06-2006, 10:56   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj

Bunları dezeltecek araçlar var. Bu arada oyun üstüne WE Turka diye yapılmış.yama var mesela oyuncular oyuna başlarlarken İstiklal marşı okunuyor. Bir başka şey ise Türkiye Süper Ligi var. Mesela Ali Samiyen Stadında Galatasaray taraftarlarının sesini  duyabiliyorsunuz. Arada sırada çıkan yabancı spiker oyuna müdahele etsede siz artık onu bizim spikerin yanında bulunan yabancı spiker olarak yorumlayın.