Photo to FlipBook [15.07.2011]

CHIP Online
15-07-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Photo to FlipBook, fotoğraflardan çevrilebilen flash albüm sayfaları oluşturmanıza izin veren inanılmaz bir yazılımdır.Photo to FlipBook ile 5 dakikadan kısa bir sürede hoş çevrim içi fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz. Herhangi bir flash bilgisine ihtiyacınız yoktur. Tüm yapmanız gereken resimleri içe aktarmak, ön ayarlı temalardan bir tanesini seçmek ve son olarak gerçek sayfa çevirme efektini eklemek.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Photo to FlipBook, fotoğraflardan çevrilebilen flash albüm sayfaları oluşturmanıza izin veren inanılmaz bir yazılımdır.Photo to FlipBook ile 5 dakikadan kısa bir sürede hoş çevrim içi fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz. Herhangi bir flash bilgisine ihtiyacınız yoktur. Tüm yapmanız gereken resimleri içe aktarmak, ön ayarlı temalardan bir tanesini seçmek ve son olarak gerçek sayfa çevirme efektini eklemek.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Photo to FlipBook

Mr.Cheek
15-07-2011, 10:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
102 mesaj

Hiç birşey anlamadım :)

malii59
15-07-2011, 17:27   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

bende bişey anlamadım ve yapamadım... Nasıl kullanılıyor bilen var mı?

sawyer_34
27-07-2011, 11:18   |  #4  
Taze Üye
16 mesaj

bu program genellikle e-dergi yapımında kullanılan bir programdır arkadaşlar. Kullanımın karışık olmasının sebebi full sürüm olmaması olabilir. İndirip deneyeceğim daha sonra sizinle paylaşırım bilgileri :))

sawyer_34
27-07-2011, 11:23   |  #5  
Taze Üye
16 mesaj

ayrıca aşağıdaki linktende kullanım klavuzuna bakabilirsiniz

http://www.flippagemaker.com/pho ... ippingbook-help.pdf