Photoshop CS4 için yardım

seherlerde
15-04-2009, 08:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
203 mesaj

Selam sevgili arkadaşlar bende ingilizce Photoshop CS4 Portable var türkçesini bulamadım olsa iyidi ama ingilizceden pek anlamadığım için almancasınıda bulamadım neyse benim sorunum alttaki resimde gözüktüğü gibi Anımasyon yazıyor ama bir görev yapmıyor yani resimleri su dalgası falan buna benzer
acaba diyorum full deyilde portable olduğu içinmi bilen veya kullanan varsa yardımını rica ediyorum ve saygılarımı sunuyorum,

Kapalı Hesap (76993)
15-04-2009, 17:59   |  #2  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Eğer yanlış bilmiyorsam bu animasyon özelliği sadece Extended sürümlerinde var sizinki portable olduğu için o özellik çıkarılmış olabilir.

uGuR.uK
15-04-2009, 23:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

animasyon özelliği tüm sürümlerde var, extended olan 3 boyutlu özellikleri içeriyor esktradan. özellik çıkarılmış olsaydı ekranın altındaki animasyon satırıda gelmezdi. animasyon(.gif) resim yapımı biraz daha çetrefillidir photoshop'ta. aşağıdaki linkte detaylı olarak anlatılmış, buyur bak sonra kendi işlerine göre uygula:

NOT: öncesinde olmasına rağmen CS3-4 sürümlerinden itibaren imageready olayı kalktı artık, ancak dersler hala eski. dolayısıyla sen işini photoshop'ta yap ve sonra imageready'ye geçiş kısmını atlayıp direk "file" menüsünden "save for web" komutu ile .gif formatında hazırla resimlerini.

Kapalı Hesap (53751)
16-04-2009, 13:57   |  #4  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj

Gösterdiğin kısıma tıklayınca animasyon yapmamasının nedeni orası "Window" yani çalışma alanında neleri görmek istiyorsan onları seçiyorsun zaten aşağıda "Animation" kısmı gelmiş gördüğün gibi sorun yok yani gerisi sana kalmış:))