PHP' de yardım etmek isteyen var mı?

mustafa_akdoğan
22-04-2009, 18:48   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
180 mesaj

Bir site çalışması yaptık bu siteye üye girişi yapmam gerekiyor kayıt olamayan giremiyecek veya sınırlama olacak bunu yapmasını bilen varsa yardımcı olsunn lütfenn...

msn:::mersinli_910@hotmail.com::::

PcMaKeR
22-04-2009, 21:15   |  #2  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

mustafa_ak inanki yardımcı olmak isterim ama zaman bulamıyorum eğer takıldığın bir yer varsa burda sorabilirsin ama akşamları anca foruma mesaj yazabiliyorum.

yinede merak ettim. Sıfırdan mı yazdınız yoksa bir cms mi kullandınız cms lerin normalde üyelik işlemleri vardır sadece modul yazarsan ona özel üyelik sistemini entegre edersin ama sıfırdan yazdıysan gerekli yerlerde üyeliği etkinleştirirsin.

eğer nasıl yapılacağını yada takıldığın yer varsa burdan yardımcı olalım. yada yönlendirme istiyorsan projenden bahset ona uygun bir şema hazırlayıp göndereyim.

mustafa_akdoğan
23-04-2009, 17:50   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
180 mesaj

site sıfırdan yapıldı mysql yaparımda PHP yazamıyorum sorun orda.

bektash
23-04-2009, 17:54   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj
mustafa_ak
site sıfırdan yapıldı mysql yaparımda PHP yazamıyorum sorun orda.
mysql yazabilen adamda Mutlaka Php bilgisi vardır.

görsel video egitimleri var burada anlatılak bir konu degil ayrıca google'da arama yaparsan çözümü bulabilirsin..

PcMaKeR
23-04-2009, 20:40   |  #5  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
bektash
mysql yazabilen adamda Mutlaka Php bilgisi vardır.

görsel video egitimleri var burada anlatılak bir konu degil ayrıca google'da arama yaparsan çözümü bulabilirsin..

bektash mysql bir database yönetim sistemidir. veri depolar. özel araçlarla modifye yapar veri ekler çekersin. php bilince mysql otomatik bilinmesi mi gerekir yada mysql blinince php mi bilinmesi gerekir. yoo ben hiç öyle çözmedim. mysql i yıllardır kullanıyorum php yi 2 senedir.

bu arada arkadaşım:

bunlarla sırayla sistemine üyelik oturtabilirsin özellikle belgeler.org taki link işini çok rahat görecektir.

Sthenelos
04-05-2009, 12:05   |  #6  
Taze Üye
16 mesaj

kullanıcı olmayanların görememesi için farklı yollar deneyebilirsin,
önce mysql den ve cookiden kullanıcı check yaparsın , eğer geçerli kullanıcı bulunamazsa false değeri döndürür veya error verdirebilirsin.Kodlarını yazmak için biraz zaman harcamak lazım ama mantığı bu.