Portal Hakkında.

AliGren1907
13-12-2010, 17:57   |  #1  
AliGren1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
103 mesaj

Selamlar portal hakkında konuşmak istiyorum biraz.

Portala bakıyorumda sadece Windows işletim sistemini baz alan konular var, ve sadece Windows'u baz alan bir kac uygulama var yine. Windows tab menüsü var. Sadece Windows'a odaklanmış bir teknoloji sitesi gibi acaba neden böyle?

İşletim sistemleri sadece Windows ile sınırlı değil.

LİNUX Dağıtımları var, Apple'in sistemleri var. Onlara ozel bir tab menu vs. neden yok?

Surekli Windows haberleri geliyor. Burasi bir teknoloji platformu degil mi? Teknoloji sadece Windows'tan ibaret degil ki. LİNUX kullanan bir insan Windows okusa ne olur okumasa ne olur?

Surekli Windows sıkıyor.

AliGren1907
17-12-2010, 21:36   |  #2  
AliGren1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
103 mesaj

Buranin bir sahibi yok mu?

Serkan Karadaş
18-12-2010, 23:29   |  #3  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

forum içinde windows işletim sistemine ait tek başlık resimdeki alanda ve aynı alanda diğer işletim sistemleride başlık halinde belirtilmiş.
ayrıca Chip online web sitesini ziyaret edenlerin istatistiğine bakıldığında da açık ara farkla windows işletim sistemi kullananların önde olduğu bilinmekte.

AliGren1907
20-12-2010, 17:54   |  #4  
AliGren1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
103 mesaj

Sayın Serkan KARADAŞ. Teknolojiyi Tanıtani Teknolojik Yenilikleri Tanıdan Bir Platformda Bu Şekil Düşünceye Sahip Bir Denetmen Görmek Beni Şaşırtıyor. Genellikle Böyle Kapsamlı Platformlarda Daha Geniş Düşünebilme Yetenegine Haiz Denetmenler Olmalı. Zira Sizin Şu An Söyledikleriniz Afai Cümlelerden Öteye Geçmemekte. Ziyaretcilerin Kullandigi Sisteme Gore Mi Haber Yapilacak???

O Zaman Nasil Teknoloji Platformu Olabilir Bir Site???

Sadece Windows Bir Platform Degildir...

Linux Windows'un En Ciddi Rakiplerindendir...

Serkan Karadaş
20-12-2010, 22:33   |  #5  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

" Portala bakıyorumda sadece Windows işletim sistemini baz alan konular var, ve sadece Windows'u baz alan bir kac uygulama var yine. Windows tab menüsü var. "
konular, uygulamalar, tab menü. bu 3 konuya yanıtı tek bir resimde verdiğimi düşünmüştüm, neyse.

"Surekli Windows haberleri geliyor"
istatistiklere göre haberler yayınlanmaktadır, hiç okunmayacaksa veya yer işgal edecekse zorlamanın anlamı nedir?
"Ziyaretcilerin Kullandigi Sisteme Gore Mi Haber Yapilacak?"
ziyaretçinin talebi karşılanmaktadır, yanlış olan nedir?

uzun lafın kısası, görüşleriniz elbetteki dikkate alındı ancak birazda ticari yönden bakarsanız...

AliGren1907
21-12-2010, 10:59   |  #6  
AliGren1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
103 mesaj

Herseyi Ticarete bagladiniz ne diyeyim tebrik ederim tabi...

Onlar Lüks Ziyaretciler, Bizler Fakir Koleler gibi olduk simdi... Talep cok olsa bile Linux dagitimlarida bu teknolojinin icinde yer aliyor...

Boyle bir cevabi aldiktan sonra ben Chip icin nasil olurda Turkiyenin En İyi Teknoloji Portali diyebilirim?