Power LED Sönmüyor! Lütfen Yardım

atmaca1907
30-03-2007, 03:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar yeni bir PC satın aldım anakartım ASUS P5B-VM işlemci core2 e6400 ........

şimdi önceden sorun yoktu taki ben BIOS update ederken elektrik gitmesine kadar neyse teknik servise yoılladım anakartı degistik dediler yolladılar bana tmm anakart calısıo artık ama power led hep yanık kalıor bilgisayarı kapatıyorum kapanıyor makina duzgunce ama led yanık kalıo hatta artık yanıp sonmeler oluo cok hızlı sanki olmuomus gibi kasayı actım o ledlerin takıldıgı yerde bi yanlıslık vardır die yok aynı eskisi ve kitapcıktaki gibi + boarda kulagımı yanastırdım tık tık tık die hızlı aralıklarla cok az bir ses gelior fişi cekince 5 sn gibi bir süre sonra gidior....

lütfen bilen varsa bi cevaplasın yoksa bu teknik servistekileri yiycem :D

egemengiga
30-03-2007, 09:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

ASUS P5B ler hep sorunlu zaten. bu da elektronik sorununa benziyor. elektronikci arkadaslar da kartin semasini goremeden bunu cozemeyeceklerine gore. ya da bu durumu tecrube edinmis birileri varsa onlar cozer. teknik servis bikacaktir artik senden...

erkanc
30-03-2007, 13:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

kimseyi zan altında bırakmak istemem ama bir kartı garantiye gönderdiğindebaşka kart gönderdikleri zaman maalesef tamir görmüş kartları size gönderiyorlar bunu bizzat yaşaan biri olarak söyleyebilirim zannedersem atmaca 1907 sana da aynen bu olmuş bence kartı geri gönder başına o kart iş açar

egemengiga
30-03-2007, 14:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

evet ben garantiye urun yollamadan once seri numarasini bir yere kaydederim hep. yeni urun gonderdik dediklerinde kontrol etmek icin.