power point problemi lütefen bir yardım edin..

hercai55
09-04-2010, 22:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

selam arkadaşlar benim sorunum şu:

daha önceden hazırladığım sesli power point slaytını ''Bytescout PPT To Video Scout'' diye bir programla vmw ye çeviriyorum.ancak winampta açılmasına rağmen daha 5 saniye geçmeden ses gidiyor ve video bitiyor.bana yardım edebilecek bir arkadaşım varsa memnun olurum.saygılarımla..

not:ben bu slaytları video formatında izlemek ve paylaşmak istediğim için çeviriyorum..

hercai55
10-04-2010, 11:22   |  #2  
OP Taze Üye
10 mesaj

bu ne bee olumlu olumsuz bir ses yok.mecbur değilsiniz ama bu nasıl forum böyle.bakın buna hemen cevap yazarsınız değil mi?

TuncaBozkurt
10-04-2010, 12:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Siz de söylemişsiniz "Mecbur değilsiniz" diye. Kimse sorunuza cevap vermek zorunda değil. Tamam, sorunuza cevap alamamışsınız ama insanları azarlamak gibi bir hakkınız yok.

Sorunuza gelince, birkaç olasılık aklıma geldi:
1. Programınız dönüşüm işlemini hatalı yapıyor olabilir. Öncelikle sunumunuzu ''Bytescout PPT To Video Scout'' ile yeniden videoya dönüştürmeyi deneyin. Eğer olmazsa program hatalı yüklenmiş olabilir. Bu durumda ya aynı tür başka bir programı deneyin ya da programı kaldırıp yeniden yükleyin.

2. Codeclerden kaynaklanan bir sorun olabilir. "K-Lite Mega Codec Pack" veya başka benzer bir codec paketi yüklerseniz sorununuz çözülebilir.

hercai55
11-04-2010, 12:27   |  #4  
OP Taze Üye
10 mesaj

bunun adına azarlamak demeyelim kardeş.sadece kendi penceremden bakmak diyelim.olumlu yada olumsuz cevap beklemek hissi.sadece üzüldüğüm biliyorum yada bilmiyorum diye bir cevap.ben bunu başka bir foruma değil buraya yazdım.neden?çünki burada cvap bulacağımı düşündüm.olumlu yada olumsuz.neyse..cevap için çok teşekkür ederim kardeşim...

TuncaBozkurt
11-04-2010, 22:38   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Bu kadar dramatize etmenize gerek yoktuGülüş

Bir şey değil.