program silme programı

pankreas76
15-02-2012, 18:57   |  #1  
pankreas76 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 51
1,426 mesaj

beyler ben bir program arıyorumda yani bir dosyayı sildiğimde geri getirilemşyecek şekilde silinsin

emreaydın
15-02-2012, 19:05   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

revo uninstaller kullanabilirsin.. hem sistem temizliği ya hem de istediğin dosyayı tamamen sil..

Lutfican
16-02-2012, 00:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
214 mesaj

Daha pratik bir yazılım isterseniz' IOBit Unistaller ' i  de kullanabilirsiniz. Kurulum istemez Masa Üstünde
çalışır. Etkili bir yazılımdır. Tavsiye ederim.

Mertcan0725
16-02-2012, 00:22   |  #4  
Mertcan0725 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,706 mesaj
Alıntı: emreaydın  
revo uninstaller kullanabilirsin.. hem sistem temizliği ya hem de istediğin dosyayı tamamen sil..
alanında uzman bir program tavsiye ederim

dead man
16-02-2012, 16:22   |  #5  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

Kesinlikle Kaldırmak İstediğin Programı Kaldırır Ve Yükleme Yapmanada Gerek Yok

Start>Denetim Masası>Program Kaldır :D

LENO7
16-02-2012, 18:52   |  #6  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Uninstaller öneren arkadaşlara soruyorum...Sizde hiç o programları kullandınız mı...Profesyonel olmadan hiçbir program kullanmayın...Zaten denetim masasında program ekle/kaldır var....
Eğer Uninstaller programları kullanmaya karar verirseniz önce profesyonel olmanız lazım çünkü unintaller programı bütün kayıt defterini falan tarıyor ve sonra silmek istediğimiz dosyaları bize gösteriyor bizde yanlışını silersek ozaman yandık demek...
En iyisi programsız kaldırmak....
Eğer silemediğin hata veren bir program veya dosya varsa onuda Unlocker programı ile silebilirsin..

Mertcan0725
16-02-2012, 23:36   |  #7  
Mertcan0725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj
Alıntı: LENO7  
Uninstaller öneren arkadaşlara soruyorum...Sizde hiç o programları kullandınız mı...Profesyonel olmadan hiçbir program kullanmayın...Zaten denetim masasında program ekle/kaldır var....
Eğer Uninstaller programları kullanmaya karar verirseniz önce profesyonel olmanız lazım çünkü unintaller programı bütün kayıt defterini falan tarıyor ve sonra silmek istediğimiz dosyaları bize gösteriyor bizde yanlışını silersek ozaman yandık demek...
En iyisi programsız kaldırmak....
Eğer silemediğin hata veren bir program veya dosya varsa onuda Unlocker programı ile silebilirsin..
Ben kullanıyorum, bu programı kullanmak için prof olmaya gerek yok.Evet denetim masasında zaten mevcut fakat kaldırdıktan sonra geriye kalıntılar kalıyor.Yani aslında biz bu programı kaldırmış olmuyoruz.Revo Uninstaller ise kaldırmak istediğimiz programı program/ekle kaldır daki gibi kaldırıyor ardından kayıt defterini tarıyor ve kalıntıları siliyor.Önemli olan noktada burası.Tarama yaptıktan sonra programında göre çok ve veya az kayıt defteri girdisi buluyor bazen hiç bulmuyor.Hepsini silersen programla ilgili kalıntı bırakmazsın.Yanlış kayıt defterini silmek gibi bir durum yok yani:)

LENO7
17-02-2012, 15:53   |  #8  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Dostum Kendi Elimle Laptopumu Yaktım.sen ne diyorsun..Revo Uninstaller ile kaldırdım sonra reset attım baktım programlar internet hiçbirşey açılmıyor....Neden çünkü Revo'nun sileceği kayıt defterini kontrol etmeden sildim...ve format atmak zorunda kaldım....Program Ekle/kaldır ile kaldırırsak geriye tabiki kalıntı kalır ama pc'ye reset attınızmı hiçbir kalıntı kalmaz artık....Bunun için sadece Cleaner Yeter....

Mertcan0725
17-02-2012, 16:00   |  #9  
Mertcan0725 avatarı
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj
Alıntı: LENO7  
Dostum Kendi Elimle Laptopumu Yaktım.sen ne diyorsun..Revo Uninstaller ile kaldırdım sonra reset attım baktım programlar internet hiçbirşey açılmıyor....Neden çünkü Revo'nun sileceği kayıt defterini kontrol etmeden sildim...ve format atmak zorunda kaldım....Program Ekle/kaldır ile kaldırırsak geriye tabiki kalıntı kalır ama pc'ye reset attınızmı hiçbir kalıntı kalmaz artık....Bunun için sadece Cleaner Yeter....
sen başka bir hata yapmışsındır emin ol.senin dediğin gibi olsa revo kullanan herkesin bilgisayarı yanardı o zaman,ben program kaldırıken revo kullanıyorum şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım sen bu programla pcyi yaktıysan daha nediyim:D