Promosyon Bilgilendirmesi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
pomeceer
08-05-2005, 00:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Derginin abonelikle beraber verdiği promosyar hakkındaki bilgilendirmenin yetersiz, bilgilerin gerçekci yansıtmadığı düşüncesindeyim. Mesela ben 2004 yılında promosyon olarak Akita DC310A fotoğraf makinasını aldım. Öyle prosüdüründe yazıldığı gibi kelli felli bir makina değilmiş. İşporta malına benzer bir makina. Fotoğraf çekmek hak getire, web cam olarak kullanayım deseniz ışıklandırmanız fotoğraf stüdyosuysa sorun yok. Peki sorarım sizlere. Piyasaya çıkan onca malzemeyi test ettikleri halde bizlere verilecek  bu makinayı nasıl test edilmez. (Test tabiki yapılmıştır) Bu makinayı bizlere nasıl yakıştırdılar.Bu makina için verdiğimiz boşa giden para onlar için hiç bir değer taşımıyor galiba. Bu para benim alın terim. Ben alın terim 1 senedir masamın çekmecesinde hiç bir işe yaramadan bekliyor. Birde yazdığım maile lütfedip cevap bile vermediler. BİZLERE VERDİĞİNİZ HİZMET İÇİN TEŞEKKÜR edemiyeceğim kusura bakmayın.

Son Düzenleme: pomeceer ~ 08 Mayıs 2005 00:49
cico
08-05-2005, 11:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

yetkililerin mutlaka bi cevabı olacaktır.

Banned
09-05-2005, 18:19   |  #3  
Banlandı
43,715 mesaj

Merhaba,

abone servisimizle konuyu görüştük. Promosyon bilgilendirmesi ürünün tüm teknik özellikleri belirtilerek yapılmış ve yanlış bir bilgilendirme sözkonusu değil. Kullandığınız üründe teknik bir arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü merkez binamıza gönderebilirsiniz. Ürünün Türkiye ithalatçısı teknik servisinde ürünü elden geçirecek.

pomeceer
16-05-2005, 16:23   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

Cevabınız için teşekkür ederim. Doğrudur dergide cihazın teknik özellikleri belirtilmiş,firma tarafından da kullanım klavuzu vs gönderilmiştir.
Ama benim asıl demek istediğim,bu makinanın yazılımla 6 mp çıkacağı söylenmesine rağmen bırakın 6 yı 1 mp görüntü dahi zor ve bulanık. Yinede sizlerin sözünüze uyup makinayı göndereceğim. Ama karamsarlığım için kusura bakmayın olan kargo parama olacak galiba.

Asu Bozyayla
24-03-2006, 23:33   |  #5  
CHIP Online Marka Mdr.
21 mesaj

Merhaba
Ürününüzle ilgili bir şikayetiniz varsa Vogel Merkez binasına yollayabilirsiniz. Bu ürün Hızlı Sistem'den almıştı teknik servislerine yollayıp biz takip edebiliriz.
Kargoyu karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz.