Ps3 hafızasına Oyun kaydetme

yesilaygunes
09-10-2010, 13:35   |  #1  
yesilaygunes avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
45 mesaj

Arkadaslar ps3  taktığımız oyun Cd ve Dvd leri kopyalayabilir miyiz?
yeni Aldığım Ps3 250 gb hafızası var

sherlock
16-10-2010, 22:43   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

benim bir ps3'üm var. İlgilndiğim birkonu olduğunu görünce yardım etmek istedim.

Arkadaslar ps3 taktığımız oyun Cd ve Dvd leri kopyalayabilir miyiz?  Evet kopyalayabiliyoruz.

nasıl mı ?  playstation 3 'e program yüklemeden olmuyor . nasıl mı oluyor hemen anlatayım geçen gün nefe playstation diye bir dükkandan yeni çıkan playstation 3 çipi aldım. çipin yanında  ps3 programlarının olduğu 1 cd verdiler. programlardan birisi tamda senin istediğin olayı yapıyor ps3'üne taktığın Blu-ray film veya oyunu ister ps3'ünün 250 gb'sine yükleyebiliyorsun istersende harici hdd'nin içerisine yükleyebiliyorsun bu olay çok mükemmel. ( Ama program çipsiz çalışmıyor ) İstersen programı sana msn neden atayım ama uyumlu çip gerekiyor çipsiz kesinlikle çalışmaz.

ben çipi kocaelide nefe playstation diye birdükkandan aldım. internet üzerinde ilandan rastladım. çip updateli garantili program destekliymiş birde bu dediklerimi adamlar telefonda bana anlattı hemen hesaplarına parayı geçtim aynı gün kargo yaptılar. eğer kopyalamaları yapacaksan en yakın playstationcıya git updateli çip al .... yada nefe playstation'un sana gsm nosunu vereyim  konuş 0534 866 65 21

Son Düzenleme: sherlock ~ 16 Ekim 2010 22:45