pWnishers v3.2 LAN Party

pWnishers
07-05-2013, 03:36   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2013

LAN Partisi, bir çok bilgisayar oyunucsunun bir araya gelerek yerel ağ üzerinden uzun süreli konsol ve bilgisayar oyunlarını oynamaları etkinliğidir.
Bu etkinlik sürecinde oyuncular (katılımcılar) kendi teknik donanım ve bilgilerini sergiledikleri gibi, güncel sanal oyunlar üzerindeki yeteneklerini de sergilemektedirler. Etkinlikteki ana konsept ingilizce bir kısaltma olan B.Y.O.C (Bring your own computer/console), yani "Kendin getir kendin oyna" prensibine dayanmaktadır. Bu konseptteki amaç, bilgisayarlara toplu halde erişim olan internet kafelerin ve benzeri yerlerin aksine, kendi teknik donanımınız ile oynamak ve ev konforunu sağlamaktır.pWnishers 2.1'den bir görüntü


pWnishers v3.2, İzmir Yaşar Üniveristesi, Selçuk Yaşar kampüsünde, 18 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenecektir. Etkinliğimiz, tüm oyuncuların teknik donanımlarını kurup, ağa bağlantı sağladıklarından emin olduktan sonra tam gaz başlayacaktır. 19 Mayıs sabah saatleri itibarı ile sonlanacaktır. Bu zaman diliminde katılımcıları bitmek tükenmek bilmeyen çeşitli etkinlik, turnuva ve aktiviteler bekliyor olacak.Etkinlik saatleri nelerdir?
18.05.2013 saat 16:00 katılımcı girişi ve hazırlanma, 19:00 başlangıç, 19.05.2013 11:59 bitiş
Hangi oyunlar oynanacak?
Aklınıza gelen bütün bilgisayar ve konsol oyunları oynanacak, katılımın yoğun olduğu oyunlarda turnuva düzenlenecek.
Herkes kendi bilgisayarını getirmek zorunda mı?
Etkinliğin konsepti gereği (B.Y.O.C kendin getir kendin oyna) bütün katılımcıların kendi bilgisayar ya da konsolunu getirmesi gerekmektedir.
Sağladığınız internet ve elektrik alt yapısı nasıldır?
1Gbit fiber metroethernet alt yapısı, her masada priz, elektrik kesilmesi anında devreye girecek UPS.
Oyun yükleme işlemi nasıl olacak?
Katılımcı oynayacağı oyunları bilgisayarına yüklemiş olarak gelmelidir.
Hangi oyunların turnuvaları olacak?
Turnuvaları olacak olan oyunları siz belirliyorsunuz! Biletinizi alırken dolduracağanız ankete göre yoğun istek gören oyunların turnuvaları düzenlenecektir.
Turnuvalar sonucu ödül veriliyor mu?
Turnuvalar sonucunda, prestij ödülleri verilecek, ayrıca katıldığınız turnuvalarda elde ettiğiniz RP (Reward Point) leri biriktirerek çeşitli ödülleri alabilirsiniz.
RP nedir, nasıl işler?
RP (Reward Point) sistemi; katılımcının yer aldığı turnuvalardan kazandığı puana verilen isimdir. Katılımcı kazandığı RPler ile ödül alabilir, kalak RP lerini bir sonraki etkinliklerde harcayabilirler. Turnuvaya katılan katılımcılar oyunda aldıkları puana göre RP alırlar, turnuvaya katılan her katılımcı RP kazanır.
Partide karnımız acıkırsa veya susarsak ne yapacağız?
Katılım ücretine dahil olarak bütük katılımcılara girişte paket halinde yiyecek ve içecekler verilecektir.
Bu etkinlik neden paralı?
Yukarıda sayılan bütün altyapı ve hizmetler YUBIT tarafından sağlanmaktadır ve etkinliğe sponsor kabul edilmemektedir, dolayısıyla giderlerin karşılanabilmesi adına kişi başına sunulan hizmet ve altyapı tutarında bir ücret belirlenmiştir.

Offical Website
Facebook
Twitter

Etkinlik hakkında güncel haberleri ve duyuruları takip etmeniz veya sorularınızı sormanız için için etkinlik sayfası

E-Mail: socialpwnishers.com

Bilet satın almak için telefon numaraları:

Gamze Orhon AKA : hipp : +90 505 558 13 33
Merve Tok AKA : merv : +90 554 883 59 99
Mert Kılıç AKA: xklathos : +90 554 645 97 47

Fiyat : 19.99 TL
Takım(5 kişilik) Bileti Fiyatı: 89.99 TL