Rakamlar yalan söylüyor olamaz

CHIP Online
18-10-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'dan, Apple'ın "4S fırtına gibi satıyor" açıklamalarına cevap geldi. İşte Galaxy S gerçeği!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/raka ... r-olamaz_29799.html

Resimlerle: ABD'ye özel Klavyeli Galaxy S II

Uzun zamandır açıklama yapmayan Samsung, Apple'ın yaptığı detaylı satış rakamı açıklamalarına sonunda bir cevap verdi. Samsung'un Galaxy S ve Galaxy S II isimli akıllı telefonları şu ana kadar toplam 30 milyon adet sattı ve bu satışın 20 milyonu Galaxy S'e ait. 2010 yılında piyasaya çıkan cihaz, Samsung'un ürettiği en çok satan akıllı telefon konumunda fakat 2011'in ilk çeyreğinde piyasaya çıkan Galaxy S II şimdiden 10 milyon adet satmış durumda ve bu miktar da Samsung'un tarihindeki en hızlı satış rakamı anlamına geliyor.

Tabii ki Samsung artık daha rahat ve rakibi olan iPhone 4S ile arasındaki farkları ortaya koyabiliyor. Samsung'un yaptığı bir istatistik çizelgesinde; Galaxy S II'nin gerçekte 4G bağlantısı olan WiMax'i desteklediğini, çok daha geniş bir ekrana ve takıp - çıkarılabilir bir pile sahip olduğunu, ayrıca yetmezmiş gibi rakibinden daha hafif olduğunu gözler önüne serdi.

Samsung cephesinde gözler artık 19 Ekimde kullanıcılara sunulacak olan Ice Cream Sandwich güncellemesine çevrilmiş durumda. Bakalım yeni güncelleme ile Samsung bir adım daha ileriye gidebilecek mi?


Tüm konu: Rakamlar yalan söylüyor olamaz

Resimlerle: ABD'ye özel Klavyeli Galaxy S II

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Galaxy S II'nin sizce en büyük artısı nedir?