RapidShare ve diğerleri...

CHIP Online
20-10-2010, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

İnternette dosya paylaşmak için kullanabileceğiniz 10 farklı "depo" ile tanışmaya hazır mısınız?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/rapidshare-ve-digerleri_23081.html

Resimlerle: Kolay dosya yollamanın 10 yolu!

E-posta ve MSN üzerinden dosya atmak küçük işler için ideal olabilir ama daha büyük dosyalar sorun çıkartacaktır.

Yüksek çözünürlüklü videolar, büyük görsel paketleri ve daha fazlası için farklı bir yöntem gerekiyor. Gmail bile 25 MB üzeri için kullanışlı değil ve exe dosyalarını da transfer etmiyor.

FTP sunucusu kurmakla uğraşmak istemeyenler için torrent de iyi bir çözüm. Ancak torrent kullanmayı karşı taraftaki alıcıya anlayana kadar daha kolay çözümler kullanabilirsiniz.

Sizin için P2P teknolojileri de atlamadan ama internet sitelerine ağırlık vererek büyük dosyaları aktarmanın en kolay 10 yolunu derledik.

Tüm konu: RapidShare ve diğerleri...

Resimlerle: Kolay dosya yollamanın 10 yolu!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin paylaşım metodunuz ne?

bosluk
20-10-2010, 02:10   |  #2  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Eskiden Emuleydi. Artık jdown var ve direkt http'den alıp gönderiyorum herşeyi. Gerçi Turk.net sağolsun, ben böyle berbat bir internet hızı görmedim. Resmen idare etmeye çalışıyoruz bu aralar...

ozanhatil
20-10-2010, 09:07   |  #3  
ozanhatil avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

hotfile, netload, sharingmatrix (filesonic) gibi galeride gösterilenlerin bazılarından kat ve kat daha fazla kullanılan servislerin yer almaması şaşırtıcı....

huhuq
20-10-2010, 10:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
567 mesaj

upload siteleri kısmen işe yarıyor .. en iyisi torrent tabi bilinçli kullanıcılar gerek.

soulmy
20-10-2010, 13:16   |  #5  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

Hotfile...