Real para uzerine web based oyun

hannib
20-11-2010, 06:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

http://www.anno1777.com/index.php?i=90821

Adindanda anlasilabilecegi gibi oyun 1777 yillarinda geciyor. Oyunda savasmaktan sirket, banka kurmaya, sirketlerin sharelarini alip satmaktan kole ticaretine kadar yapabileceginiz bircok sey var. Oyun romen yapimi ve henuz cok yeni o yuzden hersey yeni yeni kuruluyor. Isin en guzel tarafida oyundaki parayi gercek paraya cevirip cekebilmeniz. Yapi itibariyle erepublikin gelismis versiyonuna benziyor, ve tabiki gercek para uzerinden oynaniyor. Aylik ucret veya oyuna yatirmaniz gereken bir para yok, sadece calisarakda para biriktirebilirsiniz. Tabi sirket kurmak icin gereken para calisarak ne kadar surede birikir onu bilmiyorum.

Oyunda gercek ulkeler, kendi yasalari ve vergi sistemleri var. Ulkeleride yine oyuncular yonetiyor. Baska oyunculara saldirarak onlari koleniz yapabiliyorsunuz ve bu sayede devletten para alabiliyorsunuz. Bende henuz cok yeni oldugum icin fazla bir bilgim yok ama ilgimi cektigi icin paylasmak istedim. Yukarida oyunun linki var ve biri refer etmeden oyuna baslayamiyorsunuz o yuzden kendi referumu koydum. Isterseniz birbirinizin referunude kullanabilirsiniz. Organize bir pati ekibi olusturabilirsek hem ulkeyi yonetebilir hemde para kazanabiliriz. Zaten su anda 90 kisi var turkiyede o yuzden ulkeyi ele gecirmek zor olmayacaktir

aydın tulay
20-11-2010, 12:12   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
99 mesaj

oyun ingilizcemi ingilizcem zayıf