{{{{{recep baltasa}}}}

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
19-02-2011, 02:31   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
688 mesaj

Recep Baltas simdi  iyikide konuyuyu kapatabilyn ya vallkaha kendini bisey mi zannedyn anlamym durduk yere ortada bissuru cop konu varken adam gelmis  benim konuyu kapatmis simdi bunu okurken benim sinirlendigimi dusunuyorsan eger  hic sasirma  cunku sinirlenmedim yaptigin ayiptir hic degilse konuya uyari verebilirdin degil mi iste bu senin acizligini ve gecmisteki kinin oldugunu gosteriyor ayip yaptigin diyorum simdi  asagiya recep baltasi ogecek olan bisuru seyler yazicaklar cunku millet yalaka onu da biliyoruz da neyse ya cigeri 5 para etmezlerle ugrasmaya degmez ama yaptigin ayipti RECEP BALTAS  hic degilse uyari verebilirdin ortada  bissuru  copluk konu varken  ,,,,,,,,,,,,,,{}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

Kapalı Hesap (101323)
19-02-2011, 18:21   |  #2  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

sen  recep abi  ile  hiç özel  msn  gibi bir ortamda konuştun mu konuşmadığın  belli kardeşim 
kendisi çok iyi  bir insan  yalaka olsun diye  söylemiyorum  bakma sitede  böyle olduğuna  haklı ama  konuyu kaoatmakla  o oyunlar ne zorluklarla yapılıyor biliyormusun kardeşim  özel ortamda recep abi çok iyidir sitedede  çok iyidir    sitede biraz  soğuktur  oda siz korsancılar yüzünden

Banned
19-02-2011, 18:35   |  #3  
OP Banlandı
688 mesaj

acaba recep abin korsan oyun hic oynamamismidir

Kapalı Hesap (101323)
19-02-2011, 18:40   |  #4  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

oynamak veya oynamamak önemli değil  önemli olan  sonradanda  olsa  o oyunu  paran  olduğu zaman orijinalini almaktır

Banned
20-02-2011, 04:45   |  #5  
OP Banlandı
688 mesaj

recepin kilitledigi oyunda crysisi satin aldigimi soylemistim oraya sadece crysis 2 nin ne kadar guzel ooldugunu soylemek istemistim ve bu yuzden yeni konu actmistim ama anladim ki adam bize uyuz e napalim o uyussa bizde ona uyuzuz biz crysis 2 yi almicaz demiyoruz sadece oynadik guzel diyoruz

TuncaBozkurt
20-02-2011, 18:17   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Direkt olarak bir kullanıcıya yönelik konu açmak ya da mesaj yollamak yasaktır, bu iş için özel mesaj sistemi var zaten. Kaldı ki, her ne kadar elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıyor olsak da, CHIP Online yönetici ve denetmenlerinin kendilerine yönelik foruma yazılan ya da özel mesaj sistemiyle gönderilen mesajlara cevap verme yükümlülükleri yoktur.

Eğer kendisinin uyguladığı yaptırımlarla ilgili bir sıkıntınız varsa Recep Baltaş'a özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.