Recyclix Türkiye kazanmak İstiyorsan Bi Göz At

recyclixtürkiye
31-03-2016, 16:51   |  #1  
recyclixtürkiye avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar bugün size recyclix anlatıcam öncelikle recyclix bir geri dönüşüm fabrikasının oluşturduğu bir nevi ortaklık sitesi.  Sitenin amacı fabrikayı daha da büyütmek ve bunun için sermayeye ihtiyaç var bunuda bizlerden talep ediyor tabi bunun karşılığında da bize kar veriyor. Ayrıntıya geçecek olursak site üzerinden fabrikaya atık yani çöp alıyoruz fabrika bunları işliyor ve her işleme evresine döngü adı veriliyor. Her döngü 5 hafta sürüyor. Beş hafta sonucunda bize ilk aldığımız atik tutarının yüzde 14 ü kadar kar veriyor. Yani bir örnekle anlatmak gerekirse sote üzerinde atikin kilosu  0.20 euro 500 kilo atık alırsak 100 euro ve döngü sonucu elde edeceğimiz kar 14 euro  ve toplam paramız 114 euro oldu.   Ben yaklaşık iki aydır sistemi kullanıyorum ve 400 euro yatırdım.  Bu arada siteye kaydolanlara kısa bi süre için 20 euro hediye.  Benim referansimla üye olursanız sevinirim https://recyclix.com/?id=0973ddad2d3e9c   
Her türlü bilgi için mesaj atabilirsiniz ayrıca güven sıkıntısı yaşananlarıniz varsa istedikleri her türlü kanıtı gösterebilirim ödeme bilgilerinide gönderebilirim

recyclixtürkiye
31-03-2016, 17:18   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Reklam amaçlı konu açmak yasakmış özür dilerim o  kadar yazdım bari siz kaldirana kadar dursun :)

Son Düzenleme: recyclixtürkiye ~ 31 Mart 2016 17:19