Red Alert 2 Network

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ygoksela
24-09-2004, 23:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Ev arkadaşımın bilgisayarıyla kendi bilgisayarım arasına ağ kurduum.
ve ağla red alert 2 oynamak istedik. fakat oyunun network bölümünü tıkladığımızda ana menüye geri dönüyor.
bu sorunu nasıl aşarım.
nasıl karşılıklı oynayabilirim?
yardıııııııııım.

theironman
28-09-2004, 13:24   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

red alert konusunda sana yardım edemeyeceğim çünkü bu konuda hiçbir fikrim yok. Diyeceksin ki o halde neden yanıt verdin yazıma? Şu nedenle yanıt verdim sana: Bu oyunu hiç oynamadım çünkü pek sevmedim. Onun zamanında çıkan daha iyi oyunlar vardı. Multiye gelince bence bu oyunun alternatiflerini düşünmelisin. Tabi strateji öğrenmek diğer oyunlara göre oldukça zor olabilir, çünkü her oyunun farklı bir mantığı var. Ama inan, red alert e taş çıkartacak birçok oyun var piyasada.

Banned
28-09-2004, 19:19   |  #3  
Banlandı
1,157 mesaj

TCP/IP ayarları ve Ethernet bağdaştırıcı ayarlarının doğru olduğundan emin ol.Gerekli bağlantı dillerini de kurmayı unutma(NetBEI...v.s. gibi).Belki oyunun ayrı bir .exe dosyası vardır.Ayar yapabilmek için.Bu ihtimalleri değerlendir.

DarK-CasTLe
10-10-2004, 22:41   |  #4  
Yeni Üye
37 mesaj

ağ bağlantılarını gözden geçir belkide veri transferi yavaş olduğu içim böyledir..

ByShadoW
17-10-2004, 22:34   |  #5  
Taze Üye
11 mesaj

Merhaba sana bu konuda yardımcı olmaya calisayım.  önce ag komsularına sag tıkla ve protokol ayarlarında ıpx/psx varmi bi kontrol et eger yoksa ekleden ipx/spx 'i ekle makinanı yeniden baslat ve oyuna gir calisacaktır. Simdiden iyi eglenceler. ha bu arada diger makinayida aynı şekilde kontrol et:)