Reklam Sayfaları

AlperKo
01-03-2009, 00:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Reklam sayfalarında kalın sayfa kullanılmasını üzüntü ile karşılıyorum. Reklamından içeriğinden bağımsız olarak dergiyi her açtığımda o sayfa ile karşılaşmak gerçekten sinir bozucu. Aynı durumun tekrarlamayacağını ümit ediyorum.
Saygılar...

osmanefe
01-03-2009, 00:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

İyi güzel düşünüyorsun ama bir derginin masrafı 6 7 tl yr maal etmek baya zor bir iş dergilerden alınan paralar sadece onun kağıdın parası bu dergiyi çıkarana kadar bir ton araştırma yapıyolar 100lerce kişi çalışıyor kim vericek bunun parasını tabiki ya reklam gelirleri karşılayacak yada varsa sponsor onun için bu sayfada kullanılan kağıdın kalınlığıyla ilgili pektebir şikayet etmeye hakkımız yoktur.

eolos
02-03-2009, 11:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

siyasi reklamlar olmasın bence dergide

potitocuk
02-03-2009, 13:44   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

teknoloji dergisinde siyasi bir reklamın ne işi var arkadaşlar biri bana bunu açıklasın. yani koskoca teknoloji dergisine kimse reklam vermemişte siyasi partilere kadar düşmüşmü bu dergi. ben bir teknoloji dergisinde siyasi bir reklam görmekten sonderece rahatsız oldum. siyasetin girmediği nadir dergilerden bi chip kalmıştı(ki o da teknoloji dergisi asla siyaset girmez diyodum) o da siyasete reklam barındırmakla girdi sonunda. Durmak yok chip, yola devam