Resim açıyorum...

Prerogris
18-06-2013, 19:39   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Bi kaç gündür böyle bi sorun yoktu, cd'den resim açmaya çalıştım, explorer.exe kapandı yeniden başlattım bilgisayarı tekrar denedım yıne aynısı oldu, düzelir kendi kendine falan diye düşündüm olmadı, tarattım bilgisayarı falan virüste yok. Resim açtıgım zaman ya da resime sağ tıkladıgım zaman explorer.exe kendi kendine kapanıyor.  Dolayısıyla resimde açılmıyor. Ama "Birlikte Aç" ı kullanarak açtıgım zaman normal açılıyor.. Bi türlü anlam veremedim.

Prerogris
23-06-2013, 19:43   |  #2  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj
Alıntı: Prerogris  
Bi kaç gündür böyle bi sorun yoktu, cd'den resim açmaya çalıştım, explorer.exe kapandı yeniden başlattım bilgisayarı tekrar denedım yıne aynısı oldu, düzelir kendi kendine falan diye düşündüm olmadı, tarattım bilgisayarı falan virüste yok. Resim açtıgım zaman ya da resime sağ tıkladıgım zaman explorer.exe kendi kendine kapanıyor.  Dolayısıyla resimde açılmıyor. Ama "Birlikte Aç" ı kullanarak açtıgım zaman normal açılıyor.. Bi türlü anlam veremedim.
murat5038
29-06-2013, 15:14   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Kaspersky yükleyip sistemi fullscan yapın. codec vs yüklü ise kaldırın, güvenli modda sorun olmuyor ise virüs ve driver kaynaklı. Eğer oluyorsa bios güncellemesi yapıp dvd firmwaresini güncelleyin.