resim dosyalarını önizlemeli görmek?

m.scofield
13-02-2012, 19:22   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
204 mesaj

arkadaşlar bendeki bu sorun sonradan oldu win7ye sahibim.resim dosyalarını laptopa kaydettigimde masaüstünde önizlemeli olarak degil windowsun klasik resim dosyası resmi gözüküyor.ben resimleri açmadan resmin hangi resim oldugunu görmek istiyorm ama bütün resimler hep windosun klasik resmi şeklinde gözüküyo masaüstünde bunu nasık degiştirebilirim acaba??(dosya görünümü değiştirdigimde aynı resim sadece daha büyük oluyor gerçek resmin önizlemesi olmuyor)

orhantatar
13-02-2012, 19:40   |  #2  
orhantatar avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 58
902 mesaj
Erdem_Aydın
13-02-2012, 22:49   |  #3  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Direk masaüstüne atıp onları görmek istiyorsan ctrl ye basılı tut ve farenin ortasındaki yuvarlağı çevir.

LENO7
13-02-2012, 23:06   |  #4  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

sorunu tam anlamadım ama genede söyliyim belki faydam olur....

1.                                         Performans Bilgileri ve Araçları'nı açmak için Başlat düğmesini ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Arama kutusuna Performans Bilgileri ve Araçları yazın ve sonuç listesinde Performans Bilgileri ve Araçları'nı tıklatın.            
  2.                           Görsel efektleri ayarla'yı tıklatın.        Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
  3.                           Görsel Efektler sekmesini, En iyi görünüm için ayarla'yı ve ardından Tamam'ı tıklatın.

bunu yaptığında görüntüler değişecek....