Romoss İle Tüm Taşınabilir Cihazlar Şarj Olacak !

Erpa İletişim
31-03-2014, 10:01   |  #1  
Erpa İletişim avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
14 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2014

Romoss ; taşınabilir cihazları ( cep telefonu, tablet, mp3 player, dizüstü bilgisayar ,vb.) şarj edebilen ergonomik bir şarj ünitesidir. Kolay taşınır, yer kaplamaz, hızlı şarj eder  ve hafiftir.

Özellikle sürekli seyahat edenler, bir yerden başka bir yere sık gidenler, gün içinde taşınabilir cihazlarını çok kullananlar, elektrik kesildiğinde iletişiminin kopmamasını isteyenler için Romoss tam da aradıkları üründür.

Romoss'u önce şarj edip doldurduktan sonra çantanıza veya cebinize atmanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde  cep telefonu veya taşınabilir herhangi bir cihazınızın şarjı ne zaman biterse bitsin sorun olmayacaktır. Çünkü yanınızdaki daha önce şarj edilip dolmuş olan Romoss'u çıkarıp cep telefonuza  veya şarjı bitmiş herhangi bir taşınabilir cihazınıza takıp kısa sürede şarj edebiliyor olacaksınız. Böylelikle nerde olursanız olun şarjınız hiç bitmeyecektir.

Romoss  Erpa tarafından yurtdışından ithal edilmektedir. Romoss'un tek kurumsal yetkili distribütörü de Erpa'dır.  Erpa tüm yetki ve garanti belgeleri ile Romoss'u tüketicilere sunar.

Romoss kendi içinde Solo, Sailing ve eUSB ranger olarak 3 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Araç çakmak girişine uyumlu modelinden normal usb girişe uyumlu modele kadar pek çok farklı alternatif sunmaktadır.

Romoss ile cep telefonlarınızı, bilgisayarlarınızı, tabletlerinizi, mp3, mp4, mp5 çalarlarınızı kısacası tüm taşınabilir cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Böylelikle şarjınız nerde biterse bitsin , dolu şarj üniteniz Romoss yanınızda ise cihazınızı hemen şarja takabilirsiniz. Elektrik prizi, şarj kablosu, vs. arama derdiniz de ortadan kalkmış olur.

Romoss ürünleri ile ilgili detaylı bilgi ve ürün teminini Türkiye'deki tek yetkili kurumsal satış distribütörü Erpa İletişim ve Elektronik firmasından ve Erpa' nın yetkili bayilerinden edinebilirsiniz.

Son Düzenleme: Erpa İletişim ~ 31 Mart 2014 10:02