Rosa Inu Token listeleniyor

politikman
15-05-2024, 10:24   |  #1  
politikman avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2023

Geçtiğimiz dönemde önemli ön satış ve listelemelere imza atan Bitci, şimdi de köpek temalı dijital varlıklardan ilham alan bir meme coin olan Rosa Inu’yu listeliyor. 15 Mayıs 2024 saat 15:00’te listelenecek token, toplamda 100 milyar adet üretilecek ve listeleme sırasında 35 milyar adedi dolaşıma girecek.


Kullanıcılarına sunduğu yatırım seçeneklerini genişletmeye devam eden Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, “köpek” temalı dijital varlıklardan ilham alınarak tasarlanan ve Solana ağı üzerinde yaratılan meme coin Rosa Inu Token’ı listeliyor. 15 Mayıs saat 15:00’te listelenecek token, toplam 100 milyar adet üretilecek. Rosa Inu Token’ın listelemesi sırasında 35 milyar adeti dolaşıma girecek ve token 0,000001 USDT değerinde listelenecek.

Kripto dünyasına eğlenceli bir katkı sağlamayı ve topluluğun bir araya gelerek birlikte güçlenmesini teşvik etmeyi amaçlayan Rosa Inu Token, topluluk odaklı projelere ilgi duyanlar için dikkat çekici bir seçenek sunacak. Ünlü isimlerin de dikkatini çeken Rosa Inu Token; Emel Müftüoğlu, Cem Gelinoğlu, Deniz Seki, Yalçın Hafızoğlu, Çılgın Sedat, Suzan Kardeş ve Murat Evgin gibi isimlerin de ilgisini çekerek sosyal medya paylaşımlarına konu oldu.