Rowenta'dan güçlü ve çok sessiz süpürge!

CHIP Online
28-01-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Rowenta'nın bu teknolojik süpürgesi, sessizliği ve gücüyle temizliği bir keyif haline getiriyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/row ... -supurge_45076.html

Rowenta'nın yeni elektrik süpürgesi, sessizlik için performanstan ödün vermiyor. "Dünyanın en sessizi" olma iddiasındaki süpürge, temizlk işini gürültüsüz, daha keyifli bir iş haline getirebilir.


Güçlü ve sessiz Rowenta Silence Force Extreme, maksimum güce, minimum ses ile ulaşıyor. Rowenta Silence Force Extreme, diğer üstün özellikleriyle de sınıfında iyi bir performans sunuyor. Ergonomik yapısı ve farklı ihtiyaçlara yönelik zengin aksesuarlarıyla temizliği kolaylaştıran Rowenta Silence Force Extreme, canlı renkleri ve etkileyici dizaynıyla da cazibesini artırıyor. Rowenta Silence Force Extreme, temizliği kolaylaştıran üstünlüklerini hem toz torbalı, hem de toz torbasız modelleriyle yaşatıyor.


Kardeş yayın Evim dergisinin Rowenta Silence Force Extreme incelemesini bu videoda izleyebilirsiniz!


Sadece 62 desibel ses ile yüksek performans


Rowenta Silence Force Extreme'in üstün performansı iki farklı seçenekle sunuluyor. İki model arasında emiş gücü farkı bulunmuyor.


-          2200 Watt gücünü rağmen 66 desibel ses şiddetiyle son derece güçlü ve son derece sessiz bir performansa sahip olan model, mevcut Rowenta Silence Force'dan iki kat daha sessiz.


-          Mevcut Silence Force'dan 5 kat daha sessiz diğer model ise 1100 Watt güç ve sadece 62 desibel ses şiddetiyle "Dünyanın En Sessiz Elektrik Süpürgesi" olma ayrıcalığına sahip.


Tüm Konu: Rowenta'dan güçlü ve çok sessiz süpürge!

Kaynak: www.chip.com.tr