s5620 kies bağlanma sorunu

depresif__
26-03-2011, 16:51   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
41 mesaj

telefonun yanında gelen kies telefonu görüyor ancak güncelleme olduğunu söylüyor güncelleyince kies 2 geliyor ve o telefonu görmüyor cihaz bilgileri alınamadı hatası veriyor sizce nasıl bağlayabilirim

sekoya
28-04-2011, 20:29   |  #2  
Üye
79 mesaj

Samsung Monte aldım ve ambalajından çıkan Kies dvd'sinden programı yükledim yükleme bitince yaklaşık 76 MB'lik bir update dosyası indirdi ve kurdu kurulum başarılı mesajı aldım ve Kies'i çalıştırmak istedim ancak "MainStage" çalışmayı durdurdu şeklinde bir mesaj verip program kapandı yani Samsung Kies çalışmıyor..Belki Güvenlik engelliyor düşüncesiyle güvenlik duvarından izin verdim ama yine çalışmıyor . Acaba Kies Windows 7 ile uyumlu değilmi diyecem ama bu sefer kurulum olmaz ve update yapmaz...Peki sorun nerede bilen bir arkadaşımız yardımcı olabilirmi acaba..

Son Düzenleme: sekoya ~ 28 Nisan 2011 20:30
Sails_42
28-04-2011, 22:13   |  #3  
Sails_42 avatarı
Yıllanmış Üye
256 mesaj

Arkadaşlar bazı Windows 7 güncellemeleri Samsung Kies'in çalışmasını engelliyor Windows 7'nin son güncelleştirmelerini yaparsanız muhtemelen çalışacaktır... Bu arada Kies çok sorunlu bir programdır ne kadar güncelleme yapılsada hala çözülemeyen problemeler var...