Saçma Olabilir..Ama Kesinlikle Ciddi..(Aile)

LENO7
22-03-2012, 15:12   |  #1  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

öncelikle kimseyi yorum yazmaya zorlamıyorum..kimse de gelip saçma falan demesin..rica ediyorum..bunları düşünmeden konuşucak olursak buyrun yazımıza geçelim..

Ben artık evlenme çağına geldim..fakat bir sorun var..evlenen bazı erkekler yeni eve taşınmıyorlar..Anne baba ile aynı evde yaşamaya devam ediyorlar..yani anne baba ve eşinle tek bir evde yaşıyorsun..acaba bu doğrumudur..gidip 100-150 milyara bir ev almak yerine anne baba ile yaşamaya devam etmek daha doğru değilmidir..beraber yemek yersin kahvaltı yaparsın tv izlersin..böylesi daha iyi..fakat gidip 100-150 milyara bir ev alıcaksın sonra o eve birsürü elektronik eşyalar falan alıyorsun birsürü paran gidiyor..ve üzerine her ay elektrik - yemek parasınıda ödüyorsun...

siz hiç evde eşiyle tek yaşayan bir aile görmüşmüsünüz..tabiki evet..peki anne baba ve eşiyle aynı evde yaşayan bir aile görmüşmüsünüz..oda evet..peki en doğrusu hangisi..?

bence anne baba ve eşiyle aynı evde yaşamak daha iyidir.öyle değil mi..?

Qromodynmc
22-03-2012, 19:03   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Gelin kabul ederse Aileyle yaşamak en Mantıklısı,Hani anne babayı yalnız bırakıp Ayrı eve çıkmaya Şahsen benim gönlüm müsaade etmezdi..

kocaeli4141
22-03-2012, 20:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
171 mesaj

hep birlikde yaşamak en iysi birlik beraberlik dayanışma...

Kapalı Hesap (200174)
22-03-2012, 22:39   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Evleneceğin kadın eğer kabul etmez ise sen arada kalırsın ve iş çıkmaza girer...
En iyisi ev kendinin olacak alt katta evlenince sen üst katta ise anne ve baban olacak 
Bölelikle evleneceğin bayan kafanı şişirmez ayrı eve çıkalım diye :D

LENO7
23-03-2012, 19:15   |  #5  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj
Alıntı: kesko  
Evleneceğin kadın eğer kabul etmez ise sen arada kalırsın ve iş çıkmaza girer...
En iyisi ev kendinin olacak alt katta evlenince sen üst katta ise anne ve baban olacak 
Bölelikle evleneceğin bayan kafanı şişirmez ayrı eve çıkalım diye :
evet doğru işte benimde aradığım cevap..fakat bizim eş üst katta oturmak isterse ne yapıcaz...:)

Kapalı Hesap (200174)
23-03-2012, 19:22   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: LENO7  
evet doğru işte benimde aradığım cevap..fakat bizim eş üst katta oturmak isterse ne yapıcaz...:)
Soruna soru ile cevap verecem varsayalım ben evlendim ve aynı dediğim yöntemi uyguladım annem babam üst katta ben altta eşim bana böyle birşey dese cevabım şu olurdu.....
Bir daha bu sözleri ağzından duymayacağım derdim...
Peki sen olsan ne yaparsın...?

LENO7
23-03-2012, 19:30   |  #7  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,019 mesaj
Alıntı: kesko  
Soruna soru ile cevap verecem varsayalım ben evlendim ve aynı dediğim yöntemi uyguladım annem babam üst katta ben altta eşim bana böyle birşey dese cevabım şu olurdu.....
Bir daha bu sözleri ağzından duymayacağım derdim...
Peki sen olsan ne yaparsın...?
malesef bende eşime böyle sözler söyleyecek cesaret yok..ama başka hafif sözler söylerdim..eğer böyle kabul etmezse ozaman aynı dediğini yaparım kesko abi..