Sacredla Ilgili Sorular ( Sistemle Alakalı Deildir

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
werci
22-04-2004, 22:27   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
50 mesaj

Sacred daki amacı biri bana soyleyebilirmi ulan oglum harita oldugunca buyuk ne yapcam yahu orada don dolas gorewler filan warmıs yan gorewlerde gorewleri nasıl yapcam nerden alıcam adam oldur oldur nereye kadar tamam seytanı yakalamakta amacım iste bunu nasıl yapıcam bide attan nasıl iniliyor ben anca bi kapıya tıklıyorum adam inio ve silah nasıl degistiriyorum hangi tusla vee sadece el ve ayakmı kullanılıyo dark elf te... yani wampir filan sekil degistiriyor bunun oyle ozelligi warmı ? Ama bence en iyi savascı Dark Elf sizde favorilerinizi yazin da yararlanayım yaralansınlar yararlanın...

sqrm
29-04-2004, 11:15   |  #2  
Üye
50 mesaj

sacred da asıl görev haritayı açtığın zaman gözüken satı yerlere gitmek oralardan esas senaryoyu takip ediyorsun ama bir sürü de yan görev var şehirlerin içinde kafasında soru işareti ünlem olan adamlar oluyor tab a bastığında onlar beyaz görünür o abilerin dertlerini çözüyorsun bunlarda sana experience ve altın veriyor attan inmek için sağ üst köşede nal işareti var ona tıkla yine atı çağırmak içinde ona tıklıyorsun (yanında at olup olmaması önemli değil) wampir şekil değiştirince epeyce bi güçleniyor ama dark elf daha iyi adamları uyutma buyusu var çok guzel

sqrm
29-04-2004, 11:16   |  #3  
Üye
50 mesaj

düzeltme: haritada gözüken satı yerler değil sarı yerler

packer
30-04-2004, 01:35   |  #4  
Yeni Üye
43 mesaj

aldığın görevleri de ekranın alt-ortasında bulunan pusuladan takip edebilirsin. büyük ok, ana görevini, küçük ok ise aldığın ufak görevi halledebileceğin yeri gösteriyor...
attan inmek için sağ-üst köşede, karakterinin resminin yanında çıkan nal işaretini tıklayacaksın (ata bindiğinde çıkar)...
silah slotlarına (alttaki menü) silahları yerleştir. 1-5 arası tuşlar silahlarını değiştirir, 6-0 arası tuşlar da özel yeteneklerini...

werci
01-05-2004, 10:13   |  #5  
OP Üye
50 mesaj

peki adamları uyutma buyusunu filan nasıl kullanacagım anladıgınız gibi cok yeniyim oyunda