Safari alternatifi 5 harika tarayıcı!

CHIP Online
19-09-2013, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

iPhone'un standart tarayıcısı Safari'den sıkıldınız mı? İşte onun yerini alabilecek 5 iyi alternatif

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/saf ... tarayici_42703.html

Resimlerle: iPhone 5S'ten fotoğraflar!

iPhone veya iPad kullanıyorsanız, web tarayıcısı olarak muhtemelen Safari çoğu ihtiyacınızı karşılıyordur. Yine de Apple'ın işletim sistemine sahip olmanız, farklı tarayıcı kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. İşte iOS'taki Safari'yi sevmeyenler için onun eksikliklerini dolduran birkaç harika web tarayıcısı.


Google Chrome (ücretsiz)


Chrome, şüphesiz iOS'taki mobil web tarayıcılarının başında geliyor. Tarayıcının en önemli özelliği, Google hesabınız yoluyla yer imlerinizi, parolalarınızı, geçmişinizi ve geri kalan neredeyse tüm tarayıcı verilerini cihazlarınız arasında eşitleyebilmesi.


Sınırsız sekme açabilme, kaldığınız yerden farklı cihazlarda devam edebilme, anında arama, gizli gezinti modu, Chrome'un önemli artıları arasında.


Atomic (1 dolar)


Atomic, bir mobil tarayıcıdan bekleyeceğiniz neredeyse tüm özelliklere sahip. Geçmişinizi, çerezleri ve fazlasını rahatlıkla temizleyebilir, hatta bunu tarayıcıdan çıktığınızda otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sekmeli gezintiyi destekleyen Atomic, sayfaları tam ekran görüntülemenize de izin veriyor. Özelleştirme seçenekleri son derece geniş olan tarayıcının kullanımı da çok kolay.


Tüm Konu: Safari alternatifi 5 harika tarayıcı!

Resimlerle: iPhone 5S'ten fotoğraflar!

Kaynak: www.chip.com.tr