Samsung, 7 inç'lik dev bir cep peşinde!

CHIP Online
01-06-2014, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un piyasaya süreceği yeni Galaxy cebi, iddialar doğruysa biraz büyük olacak!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... -pesinde_47455.html

Resimlerle: Dört çekirdekli en iyi 37 cep telefonu!

Telefonlarımızın küçüklüğüyle gurur duyduğumuz günler geride kaldı, artık cep üreticileri bizlerin ihtiyacını karşılamak için her geçen gün daha büyük telefonlar üretip piyasaya sürüyorlar.


SamMobile'ın FCC sitesindeki keşfine göreyse Samsung, 7 inç'lik dev bir telefonu Galaxy serisine katmaya hazırlanıyor. SM-T2558 model numaralı telefon, bu büyük boyutuna rağmen en üst seviyede özelliklere sahip olmayacak gibi görünüyor. Hatta özellikleri biraz düşük. 720p çözünürlük sunacağı söylenen telefon, dört çekirdekli 1.2GHz işlemciye (Snapdragon 400 olabilir), 1.5GB RAM'e, 8GB depolama alanına ve bir microSD slotuna (128GB'a kadar kartlar desteklenecek) sahip olacak. Cihaz, 8 megapiksellik bir arka kamera ve 2 megapiksellik bir ön kamerayla gelecek.


Teknik özellik listesinde telefonun Android 4.3 Jelly Bean ile geleceği söyleniyor. Ancak işletim sisteminin telefon tanıtılmadan önce Android 4.4 KitKat olarak değişmesi muhtemel.


Telefonun boyutunun ne kadar büyük olduğunu kavramak için, onun Galaxy S5 ile birlikte çekilmiş fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz (görsel kaynağı: PhoneArena). Cihazın ne zaman tanıtılacağı ve fiyatı, şimdilik bilinmiyor.

Tüm Konu: Samsung, 7 inç'lik dev bir cep peşinde!

Resimlerle: Dört çekirdekli en iyi 37 cep telefonu!

Kaynak: www.chip.com.tr