Samsung'dan Nokia'ya hodri meydan!

CHIP Online
07-01-2011, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Nokia şu an en çok satan cep markası olabilir ama diğer bir dev, bunu değiştirmek üzere...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/sams ... i-meydan_24496.html

Resimlerle: Samsung'un yeni telefonu dünyada bir ilk!

2010 yılındaki etkileyici çıkışından sonra Samsung, yeni hedefini, önümüzdeki birkaç yıl içinde Nokia'nın satış rakamlarını geçmek olarak belirledi.

Şirket, Vietnam ve Çin'de yaptığı üretim ve satışları artırmayı hedefliyor. Her iki pazarın da şirketin hedefine ulaşmasına yardım edeceği ve satışların yüzde 20 artırılmasını sağlayabileceği düşünülüyor.

Samsung yöneticileri, Nokia'nın elinde bulunan en çok satan cep telefonu markası tacını ele geçirmek için çok hevesliler ve bu amaçlarına 3 yıl içinde ulaşabileceklerini düşünüyorlar. Pazar analizcileri, 2011 yılındaki başarının, bu hedefe ulaşma konusunda belirleyici olacağını düşünüyorlar.

Tüm konu: Samsung'dan Nokia'ya hodri meydan!

İzleyin: Nexus S artık yalnız değil!

Resimlerle: Samsung'un yeni telefonu dünyada bir ilk!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Samsung hedefine ulaşabilir mi?

Ingwe
07-01-2011, 21:45   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Nokia N9'u geçiktirip üstüne Android'ten kötü bir işletim sistemi yaparsa neden olmasın.

fatihdw
07-01-2011, 23:30   |  #3  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
475 mesaj

olur çünkü samsung firması hep daha iyisini yapan bir firma ve reklamını iyi yapıyor yaptığı ürünü tanıtıyor maddi olarak çok çok kuvvetli

bugün real madrid,barcelona,inter,chelsea gibi takımları izlerken forma ya da kenar reklamlarında devamlı samsung görüyoruz bunlar bedava olmuyor para ile oluyor ama karşılığını alıyor adamlar