Samsung'dan yeni Windows 8'li ATIV ürünleri!

CHIP Online
07-12-2012, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung, Windows 8'in avantajlarından yararlanan bu yepyeni cihazlarını satışa sunuyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... urunleri_37413.html

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung Electronics Co. Ltd, akıllı bilgisayarlara yönelik Windows 8 işletim sistemine dayanan yeni ATIV ürünlerini pazara sundu.


Samsung'un Windows işletim sistemli ürünlerinden oluşan ATIV Ailesinin iki üyesi Samsung ATIV Smart PC ve ATIV Smart PC Pro kullanıcılarına gelişmiş, üretken ve yaratıcı deneyimler sunarken kolay kullanım özellikleri ile onların yaşamlarını da kolaylaştırıyor.


Dikkat çeken bir tasarıma sahip Samsung ATIV Ailesinin bu iki iddialı ürünü dizüstü bilgisayarın gücü ile tablet PC'nin kullanım kolaylığını bir araya getiriyor.


Samsung ATIV Smart PC ve PC Pro'nun  dizüstü bilgisayardan tablet PC'ye dönebilmesini mümkün kılan ayrılabilir özel klavyesi sayesinde cihazlar hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Geliştirilmiş hassasiyeti sayesinde bir görüntüyü zoomlamak, döndürmek, sayfalar arasında gezinmek için küçük bir kaydırma hareketi yeterli olurken, en son çıkan eğlence uygulamalarının tüm özellikleri kullanıcılara keyifli bir deneyim yaşatıyor.


ATIV Smart PC ve ATIV Smart PC Pro, Samsung'un S Pen'ini de yanında sunuyor. S Pen sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarını tıpkı bir not defteri gibi kullanabiliyor. Karakalem rahatlığını bilgisayara getiren 1024 farklı seviyeli basınç hassasiyeti ile profesyonel tasarımcıların en zor gereksinimlerine bile cevap veren S Pen sayesinde el yazısıyla yazılan notlar da dijital hale getirilebiliyor.


Windows 8 deneyiminin yaşandığı en iyi bilgisayarlar olarak tanınan Samsung ATIV Ailesinin akıllı bilgisayarları Windows 8 için optimize edilmiş seri ile Windows 7 için hazırlanmış olan programlar da sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Seri ince tasarımını korurken performanstan da ödün vermiyor.
Ayrıca iki ürün de 3G iletişim teknolojisini destekleyen modeller  de sunuyor.


Tüm Konu: Samsung'dan yeni Windows 8'li ATIV ürünleri!

Kaynak: www.chip.com.tr