Samsung elektrik faturanızı düşüyor

SaGoPa KaJMeR.
02-09-2008, 23:40   |  #1  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,547 mesaj

Samsung’un SyncMaster T serisi monitörleri yılda 219 bin W enerji tasarruf ederek,
elektrik faturalarınızı azalıyor…
Maliyet arttırıcı ve doğal kaynaklar üzerindeki olumsuz etkileri yüzünden enerji tüketimi giderek artan bir endişe yaratırken, enerji tüketimini azaltacak önlemler günümüz elektronik endüstrisinin üzerinde düşündüğü en önemli konu. Samsung Electronics de, SyncMaster T serisi ekranlarını daha az enerji sarfiyatına sağlayan bir teknoloji ile tasarladı.

İç devreleri yeniden tasarlayan Samsung, elektrik faturalarının düşmesine ve doğanın korunmasına önemli bir katkıda bulunuyor. LCD ekranlarda enerjinin büyük bölümü arkadan aydınlatma kaynağı tarafından tüketilir ki, bu nedenle voltaj düzenleyici/çevirici ile kullanılmak zorundadır. Samsung LCD ekranların enerji tüketimini azaltan arka aydınlatma çeviricisi ile SyncMaster T240 ve T260 serisinde önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor. Direk arka (direct type) aydınlatma tekniğinin yerine, edge/kenar aydınlatma tekniğini kullanan Samsung, yüzde 50’den fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Standart monitörler 120W elektrik harcarken, Samsung Electronics’in yeni edge aydınlatma teknolojili monitörleri 60 W enerji tüketiyor.

Son Düzenleme: SaGoPa KaJMeR. ~ 02 Eylül 2008 23:40
Kapalı Hesap (34907)
03-09-2008, 11:09   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Samsung’un SyncMaster T serisi monitörleride hoş elektrik faruramızı düşünmeside göz ardı edilemez ama ben daha akıllı seçimmi yaptım bilemiyorum ve PHILIPS  LCD geniş ekran monitör aldım.

Üst düzey özellikler
Yüksek kalite için HDMI uyumlu, tek kabloyla video ve ses
HDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişi, bir PC veya set üstü kutular, DVD oynatıcılar ve A/V alıcılar gibi birçok AV ...

SPDIF koaksiyel bağlantı üzerinden güvenilir ses
SmartImage: Optimum görüntüleme deneyimi için

+ Daha fazlasını okuyun

sizin düşünceleriniz SAMSUNG'mu PHILIPS'mi.

HİPNOZUM
03-09-2008, 11:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
870 mesaj
suat666
Samsung’un SyncMaster T serisi monitörleride hoş elektrik faruramızı düşünmeside göz ardı edilemez ama ben daha akıllı seçimmi yaptım bilemiyorum ve PHILIPS  LCD geniş ekran monitör aldım.

Üst düzey özellikler
Yüksek kalite için HDMI uyumlu, tek kabloyla video ve ses
HDMI uyumlu bir cihazda Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI) girişi, bir PC veya set üstü kutular, DVD oynatıcılar ve A/V alıcılar gibi birçok AV ...

SPDIF koaksiyel bağlantı üzerinden güvenilir ses
SmartImage: Optimum görüntüleme deneyimi için

+ Daha fazlasını okuyun

sizin düşünceleriniz SAMSUNG'mu PHILIPS'mi.

Hocam  bu lcd monitörün şuanki fiyatı nekadar  sen kaça aldın ? tepkime süresi 2ms saniye yazdıgına göre gayet iyi bi lcd monitöre benziyor almayı belki düşünebilirim .....

Kapalı Hesap (34907)
03-09-2008, 14:10   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

PHILIPS 190CW8FB 19" GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR

321 YTL+kdv   

vatan bilgisayar

ferroburak
06-09-2008, 19:36   |  #5  
Yıllanmış Üye
145 mesaj

En iyi lcd monitörleri samsung üretiyor diye biliyorum.

icakmak
06-09-2008, 22:41   |  #6  
icakmak avatarı
Yıllanmış Üye
195 mesaj

PHILIPS in aksesuarları daha albenili duruyor sanki