samsung g800

mouse
02-03-2008, 01:11   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
75 mesaj

bu telefonu almayı düşünüyorum bence fiyatı güzel ama wifi olmaması canımı sıkıyor. sizce bunu almalımıyım yoksa 3-4 ay bekleyim çıkabilecek farklı bir modelemi yönelmeliyim. hiç samsung kullanmadım ileride satarken nokia gibi hızlı satılır mı ?

delikanli53
04-03-2008, 10:06   |  #2  
delikanli53 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj

2 yıl gibi bir süre samsung telefon kullandım. ama nokiya yerine hiçbirşey geçemez tabi ta ki şu son çıkarttığı telefonlarda acemi gibi hareketleri de olmasa :S bir n95 çıkarttı vasatın altında dokunmatik teknolojiye hala geçmemekte ısrar ediyor yada stoklarını eritmeye çalışıyor tabi bu benim kişisel fikrim, neyse konumuz samsung. Söylediğim gibi yıllardır kullandım samsung u ama daha kullanışlı birşeyler düşünüyorsan bu fiyata daha iyisini alabilirsin bence

bu linkle fiyat ve genel bilgileri mevcut ama 5 mp kameraya aldanıpta alma derim, bunun yerine iyi bir fotoğraf makinası ve 70-80 ytl ye iyi bir telefon daha mantıklı (benim fikrim) ha ben wi-fi ve gps kullanacağım diyorsan sana önereceklerimin arasından (benimde kullanmış olduğum) ASUS p535 veya yakında gelecek olan çift kemaralı p527

bu verdiğim linkle p535 fiyat ve özellikleri var. karar senin ;)

mouse
06-03-2008, 01:24   |  #3  
OP Üye
75 mesaj

teşekkür ederim inceliyorum

tipolu
07-01-2009, 10:41   |  #4  
Yeni Üye
21 mesaj

ben eşim için samsung g800 aldım,
arkadaşın dediği gibi 5mp kameraya sakın aldanma,
karizmatik ama ebatları çok büyük, eşim telefonu çantası olduğu için rahatlıkla taşıyor, senin çantan yoksa hiç tavsiye etmem cebe girmez :)

resim çekmek çok zor sürekli ayarlarını kontrol etmen gerek nokia daki gibi çıkart ve çek değil,

tema yüklenmiyo ses kaliteside fena değil,

şimdi karar senin :)