samsung galaxsy S3 almayi düşünüyorum

sedat3705
15-10-2012, 01:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
575 mesaj

selam arkadaşlar uzun süredir telefon alma hayalidneyim ve bu hafta telefon almayi düşünüyorum gaalxy s3  hoşuma gitti ama adope flash player felan varmi bide sorunlu bir telefonmu bilginizi almak isterim

REdbLACKI
15-10-2012, 12:08   |  #2  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Dostum piyasadaki en iyi 3 telefondan biri... flash desteği de var herşeyi var...Beğendi isen hiç düşunmeden al derim,bende 3 ay sonra alıcan kısmetse 

Son Düzenleme: REdbLACKI ~ 15 Ekim 2012 12:09
sedat3705
15-10-2012, 14:43   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
575 mesaj

bazilari diyor gaalxy s3 kadar sorunlu bir telefon yok  diye kafami kariştırdılar walla

çhip10line
15-10-2012, 14:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

şuan alınabilecek en iyi telefon bence maddi olarak altından kalkabilsem gözü kapalı alırdım...

sedat3705
15-10-2012, 17:33   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
575 mesaj

http://www.bilgimanya.com/samsug ... ent-page-1#comments

bu site 10 sayfa yorum yazilmiş beni galaxy s3 almaktan soğuttu walla ya

REdbLACKI
16-10-2012, 12:59   |  #6  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
654 mesaj
Alıntı: sedat3705  

bu site 10 sayfa yorum yazilmiş beni galaxy s3 almaktan soğuttu walla

Arkadaşim sen bilirsin,10 sayfa yorum yazmışlar diye ben şahsen almaktan vazgeçmem...Ayni hatalardan sende de çikacak diye bi şey yok...Düzgün kullanırsan,daha doğrusu kullanmayı biliyorsan bir sıkıntı olmayacaktır...Ben bugün bi arkadaşa sordum tel. nasıl diye, gayyet memnun olduğunu söyledi,o sitede söz konusu olan hiç bir hata almadığını,şarjı da normal alo dersen 2 güne kadar gittiğini söyledi,int. face.twit. video vs. 1 günü tamamlar diyor...

BEN HALA FİKRİMİ DEĞİŞTİRMEDİM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA ALICAM...

Son Düzenleme: REdbLACKI ~ 16 Ekim 2012 13:00
himmety
16-10-2012, 15:55   |  #7  
himmety avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 32
602 mesaj

yanımda çalışan arkadaş aldı kullanmayı bilene hiçbir sorunu yok. büyüklüğü dışında bence hiçbir sorunu yok.

çhip10line
16-10-2012, 16:07   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj
Alıntı: sedat3705  

bu site 10 sayfa yorum yazilmiş beni galaxy s3 almaktan soğuttu walla

sayfadaki hataları olabilecek hataları tek tek okudum bu kadar saçma bir bilgilendirme şekline başka hiçbir yerde rastlamadım...

her sorunun altına "bu sorun güncellemeler ile düzelmektedir." güncelleme ile düzeltilebiliyorsa bunların hiçbiri kalıcı sorunlar değil demektir.. saçma bir yönlendirme olmuş bence...benim fikrim halen aynı bence şuan alınabilecek en iyi telefon...

Banned
17-10-2012, 22:12   |  #9  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj
Alıntı: REdbLACKI  
Dostum piyasadaki en iyi 3 telefondan biri... flash desteği de var herşeyi var...Beğendi isen hiç düşunmeden al derim,bende 3 ay sonra alıcan kısmetse 

Ne Flash'ı ? Flash hiç bir Android tablet de ve telefon da kalmadı. S3 kötü bir telefon değil eğer eliniz Android'e mahkumsa alın derim ama iPhone darken hiç bir zaman en iyi olamayacak. Telefon da parlaklık bile yok. Tek elle tutmak çok zor. Bence bunları bir düşünün.

gencosman
18-10-2012, 00:32   |  #10  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

Şu anda piyasada satılan en iyi telefonlardan bir tanesi. Liste oluşturulsa kesinlikle ilk 5'e girer. Hatta telefonun özellikleri o kadar iyi ki daha bir çok özelliği tam anlamıyla bilinmiyor ya da zorlanamıyor. Bileğini bükecek cihaz olduğunu sanmıyorum. Bence telefonun en kötü yanı (bana göre tek kötü yanı) telefonun boyutu. Ama bu büyüklüğe paralel olarak ekranı da büyük. Ben de şu anda piyasada bu telefonu takip ediyorum. Ya S2 ya da S3 almayı düşünüyorum. Bence alınabilecek bir telefon.

BekleGeliyorum
18-10-2012, 03:27   |  #11  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
581 mesaj

Adobe flash desteğini kesti ama apk şeklinde yüklendiğinde kullanılıyor.Ama çok kısa zamana HTML5 e geçileceğinden ihtiyaç kalmayacak.Benim açımdan bakıldığında tek elle çok rahat kullanabiliyorum.Hiç tereddüt etmeden alacağım telefondur.Android olması nedeniyle istediğin gibi özelleştirebilirsin özgürsün.Kronik hatası yok bu arada ayrıca her android konusuna gelip iPhone fanlığı yapıp iPhone fanı olmadığını iddaa eden arkadaşla daha muhattap olmuyorum.Androide mahkumluk diye birşey yok iPhoneda mahkum olmasalar jailbreak yapmazlar.

REdbLACKI
18-10-2012, 10:46   |  #12  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
654 mesaj
Alıntı: BekleGeliyorum  
Adobe flash desteğini kesti ama apk şeklinde yüklendiğinde kullanılıyor.Ama çok kısa zamana HTML5 e geçileceğinden ihtiyaç kalmayacak.Benim açımdan bakıldığında tek elle çok rahat kullanabiliyorum.Hiç tereddüt etmeden alacağım telefondur.Android olması nedeniyle istediğin gibi özelleştirebilirsin özgürsün.Kronik hatası yok bu arada ayrıca her android konusuna gelip iPhone fanlığı yapıp iPhone fanı olmadığını iddaa eden arkadaşla daha muhattap olmuyorum.Androide mahkumluk diye birşey yok iPhoneda mahkum olmasalar jailbreak yapmazlar.

İphone den daha iyi telefonlar olduğunu bir türlü kabullenmıyorlar...

tugberk_91
24-10-2012, 07:57   |  #13  
tugberk_91 avatarı
Yıllanmış Üye
516 mesaj

S3 şüphesiz piyasadaki en iyi modellerden biri. Ama illa Samsung alacaksan ben Note 2 al derim. Çünkü S3 ün ekran özelliğini beğenmedim. Aşırı mat ve cansız bir görüntüsü var. Amoledin özelliği sanırım. Ben One X kullanıyorum ve çok memnunum. İşte ekran böyle olur diyorsunuz telefona bakınca. Kamera zaten en iyisi. Ama onun kötü yanıda performans ve batarya (birçok telefondan üstün ama ben şuan s3 ile kıyaslıyorum) açısından daha kötü.

Şu iphone meraklılarını da bir türlü anlayamıyorum. Tamam kaliteli falan ama abartılıyor. Diğer telefonlara göre herhangi bir önemli + sı yok. Ondan çok daha iyi telefonlar yapan şirketler (Samsung,HTC,Sony) telefonlarını en fazla 2500 tl ye satarken bunlar 16 gblık telefonu 3200 tl ye satıyorlar. Kimse kızmasın gücenmesin ama tükürürüm öyle markaya da telefona da...

Kapalı Hesap (153334)
24-10-2012, 11:20   |  #14  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Sony almanı öneririm.Kafan ağrırsada yapacak bişey yok.Xperia S veya Xperia P.Xperia Ray al demicem.Çünkü sana göre bir telefon değil.HTC de Samsungda sorunlu.Denk geldimi evlat acısı gibi olur telefonun.Paran varsa sorun yok.İphone 5 de iyidir ama çok pahalı.

Oyüzden bence Sony modellerinden birini al kafan dinç olsun.Yada nokia yı bekle.Windows phone 8.Lumia falan filan.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (79945) ~ 24 Ekim 2012 11:24