Samsung Galaxy Mega Türkiye'ye geliyor!

CHIP Online
12-06-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un yeni dev ekranlı cebi Galaxy Mega, bu tarihten itibaren Türkiye'de satışa sunuluyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... -geliyor_40928.html

Samsung akıllı telefonun taşınabilirlik ve rahatlığını bir tabletin gücü ve geniş ekran deneyimiyle birleştiren Samsung GALAXY Mega'nın tanıtımını gerçekleştirdi. GALAXY ürün ailesinin en yeni üyesi olan Mega, 6.3 inçlik HD ekranıyla sağladığı optimum okuma deneyiminin yanı sıra tek elle kullanılabilme ve cebe konulabilmesini sağlayan ultra incelik ve kolay taşınabilirlik özelliklerini dengeli bir şekilde bir arada sunuyor. GALAXY Mega, zahmetsiz kullanım deneyimi, çoklu pencere ve uygulamalar arası çoklu işlev gibi popüler akıllı telefon ve tablet özelliklerini bir arada sunuyor. GALAXY Mega, Haziran'ın ikinci yarısından itibaren Türkiye'de satışa sunulacak.


Samsung IT & Mobil İletişim Bölümü CEO'su JK Shin, "Daha büyük ekranda multimedya, internette sörf ve daha pek çok benzeri işlevler için daha büyük bir ekranın sunduğu büyük potansiyelin farkındayız. Ödüllü GALAXY serisi ürünlerimizin yüksek kalitesini koruyarak müşterilerimizin değişik yaşam tarzlarına uygun yeni bir seçenek sunmaktan heyecan duyuyoruz" diye konuştu.


GALAXY Mega, tek bir cihazda olabilecek en fazla özelliği isteyenler için, üstün kaliteyi daha da uygun fiyatla sunan ideal bir seçenek. Yatay mod desteğine sahip 6.3 inçlik HD LCD ekranıyla GALAXY Mega internette sörf, video izleme ve SNS gibi farklı uygulamalar için sıra dışı bir geniş ekran deneyini yaşatabiliyor. Aynı zamanda hafif ve ince olan GALAXY Mega, taşınabilirliğin yanı sıra kolay ve rahat mobil telefon kullanımı sağlıyor.


Tüm Konu: Samsung Galaxy Mega Türkiye'ye geliyor!

Kaynak: www.chip.com.tr

fk555897
12-06-2013, 22:10   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2013

Ben satışlarının yüksek olacağını sanmıyorum. Samsung'un da bu telefondan fazla birşey beklediğini sanmıyorum.