samsung galaxy s4 ekran kilidi

Kapalı Hesap (257830)
29-08-2013, 21:26   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

merhaba arkadaşlar. yaklaşık 1 buçuk ay önce aldım teli. 1 yazılım güncellemesi oldu. ekran kilit efektim dalga efektiydi. bu güncellemeden sonra kilit efekti dalga efekti olduğunda ekran kilidi için seçtiğim duvar kağıdını kullanmamaya başladı telefon onun yerine telefonda olan orijinal balonlu kızı koyuyor. ana ekran ve kilit ekranı için aynı resmi seçiyorum ana ekran yayınlıyor onda sorun yok ama kilit ekranı ben ne seçersem seçiyim balonlu kız yapıyor. yalnız şöyle bir şey var kilit ekran efektini ışık efekti yaptığımda bu sorun olmuyor. hangi resmi seçersem onu kullanıyor telefon. anlamadım gitti. belki küçük bir şey ama kaç gündür sinirimi bozdu. hem ben dalga efektini daha çok seviyordum. bunu nasıl düzeltebilirim. yardımcı olursanız memnum olurum. şimdiden teşekkürler.

Sistem Bilgilerim
XlOlX
31-08-2013, 02:10   |  #2  
XlOlX avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
12 mesaj

guncellestirmeyi yeniden yap eger yine ayni sorun olursa ben su yorumu getiririm 'yeni guncelestirmeden sonra dalga efekti sadece balonlu kizin bulundugu duvar kagidina has olabilir'

XlOlX bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (257830)
31-08-2013, 20:21   |  #3  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

güncelleme yazılım güncellemesiydi onay verdim güncellendi. şimdi nasıl güncelleyebilirim ki?