Samsung Galaxy Young testte!

CHIP Online
20-03-2014, 01:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un uygun fiyatlı Android telefonu Galaxy Young'ı A'dan Z'ye test ettik!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sa ... g-testte_46030.html

Resimlerle: İşte en pahalı cep!

Dünyanın en büyük cep üreticisi Samsung, Galaxy S5 ve Note 3 ile üst segmenti kapsarken, Galaxy Fame ve Young gibi ceplerle de alt segmenti kontrolü altında tutuyor.


Galaxy Young'ın uygun fiyatı, onu sadece gençler için uygun hale getirmekle kalmıyor; acil durumlar için ideal bir telefon kılıyor. Galaxy Young ile Galaxy Fame arasında aslında çok büyük farklar yok.


Young, elbette HD çözünürlüklü bir ekranla gelmiyor. 3.3 inç'lik ekranın çözünürlüğü, 320x480. Piksel yoğunluğu ise 176ppi. 109.4 x 58.6 x 12.5mm ölçülerindeki ve 112 gram ağırlığındaki Young, Fame ile hemen hemen aynı boyutta. Telefonu tek elle kullanmanız oldukça kolay; çünkü parmağınız ekranın her bölgesine yetişiyor.


Samsung'un plastik gövdeli amiral gemisi telefonları eleştirilse de plastik, bu telefona tam uymuş. Depolama alanına baktığımızda Young, 4GB'lık bir dahili depolama birimiyle geliyor. Ancak bu alanın sadece 1.5GB'lık kısmı tarafınızdan kullanılabiliyor. 64GB'a kadar microSD desteği sayesinde bu sorununu biraz olsun çözmeniz mümkün. Dropbox uygulaması yüklü geldiğinden, tüm fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı dahili belleğe yüklenmeden buluta kaydedebiliyorsunuz.


Tüm Konu: Samsung Galaxy Young testte!

Resimlerle: İşte en pahalı cep!

Kaynak: www.chip.com.tr