Samsung GalaxySII...

niccken
02-11-2011, 10:06   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

arkdaşlar Samsung GalaxySII nasıl özellikle kullananlardan yorum bekliyorum  http://www.bilgimanya.com/samsun ... unlari-problem/4569   bu siteye bazı sorunlar koymuslar o sorunlar dogru mu yada ıphonedan daha mı iyi?

Castieltr
02-11-2011, 10:37   |  #2  
Castieltr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
384 mesaj

Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum telefondan ziyade bilgisayar gibi düşünmek gerek. Genelde incelemelerde iphone 4 den hızlı olduğu bariz şekilde gözüküyor.
Yorumlarda ise;
* Şarjı yoğun kullanımda 5-6 demişler o kadar çabuk bitmiyor ama yinede çok fazla dayandığıda söylenemez.
Kendi kullanımımı anlatacak olursam ortalama 30 saat kadar şarj dayanıyor. Yoğun kullandığım zamanlarda 15-20 arası gidiyor şarjı;
Yoğun dediğim yaklaşık 4 saat müzik, sürekli açık internet, en az 3 saat konuşma gibi.
* Isınma olayına gelince sonuçta çift çekirdek işlemcisi mevcut ve ince olduğundan dolayı işlemci nin bulunduğu yer biraz ısınıyor.
* Çekim gücü sürekli değişiyor gözüküyor yazmış ama sadece görünürde edgeden 3g ye geçiyor bu şebekeyle alakalı. Kısaca şöyle belirteyim 5800 ve htc incredible kullanmıştım bu cihazlar eve gittiğimde asansörde çekmez iken (5800 hiç çekmiyor, incredible ara ara kesiliyor.) s2 kesinlikle kesilmeden konuşma yaptırıyor.
Diğer yorumlara gelirsek yazılan yorumlar bana kalırsa amatörce yazılmış 4. yorumu bilemem ama 4 den sonrakilerin hiçbiriyle karşılaşmadım.

OğuzxPc
02-11-2011, 20:00   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
661 mesaj

İçindeki içerik sayısından(oyun,uygulama vs) iphonedan çok çok düşük Ama donanım açısından dünya 1.si diyebilirim :) Ha bu arada çözünürlük yok oyun kalitesi iphonedan biraz daha düşük bu yüzden...