Samsung Recovery Geri Alma !

6ustu1oyun
12-10-2012, 18:33   |  #1  
6ustu1oyun avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

arkadaşlar benim bilgisayar hata verdi bilgisayar açılmıyodu bende açılırken F8'e Bastım ve sorunları onar dedim aradı taradı bişeyler yaptı açıldı bilgisayar sonrada şifresi değişti kendi kendine herhalde sorunları çözerken oldu.
bende samsung recovery'i ile geri alma yaptım  ama sadece windows dosyalarını 
bilgisayarı aldı geri ve açıldı ilk şifresi geri döndü bilgisayarın girdim ve açıldı ama hiçbir dosyanın altında ne ismi ne cinsi yazıyor sadece simgesi var başlat açılmıyo hata verince yazılar gözükmüyo.
Bunu nasıl geri haline çevirebilirim ?
Çözüm format atmaksa format cd'si var ama benim bilgisayar leptop samsung'un aldığımda bi kaç yardımcı program yüklediler 
ben bu bilgisayarın yanında veridikleri cd'ile format atarsam programlar tekrar yüklenir mi format atılırken ?
Bide bu bilgisayarı aldığımda yerel disk c ve d ayriyetden Q vardı korunmuş yazıyodu microsoft korunmuş Q diye Belki programların setupları orda olabilir mi ?

Şimdiden Teşekkürler...

zazaca
12-10-2012, 19:28   |  #2  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

formt atarsan yüklü gelen bütün herşey silinir sen en iyisi sistem geri yükleme yap

6ustu1oyun
12-10-2012, 19:34   |  #3  
6ustu1oyun avatarı
OP Yeni Üye
47 mesaj

alabilsem açılmıyo ki başlat basıyorm hiç bişey açılmıyo :(

Kapalı Hesap (172709)
12-10-2012, 20:54   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: 6ustu1oyun  
arkadaşlar benim bilgisayar hata verdi bilgisayar açılmıyodu bende açılırken F8'e Bastım ve sorunları onar dedim aradı taradı bişeyler yaptı açıldı bilgisayar sonrada şifresi değişti kendi kendine herhalde sorunları çözerken oldu.
bende samsung recovery'i ile geri alma yaptım  ama sadece windows dosyalarını 
bilgisayarı aldı geri ve açıldı ilk şifresi geri döndü bilgisayarın girdim ve açıldı ama hiçbir dosyanın altında ne ismi ne cinsi yazıyor sadece simgesi var başlat açılmıyo hata verince yazılar gözükmüyo.
Bunu nasıl geri haline çevirebilirim ?
Çözüm format atmaksa format cd'si var ama benim bilgisayar leptop samsung'un aldığımda bi kaç yardımcı program yüklediler 
ben bu bilgisayarın yanında veridikleri cd'ile format atarsam programlar tekrar yüklenir mi format atılırken ?
Bide bu bilgisayarı aldığımda yerel disk c ve d ayriyetden Q vardı korunmuş yazıyodu microsoft korunmuş Q diye Belki programların setupları orda olabilir mi ?

Şimdiden Teşekkürler...

samsung recovery'i ile geri alma yaptım  
recovere zaten laptopu ilk aldığın haline dönderir yani format atmış oluyorsun

benim bilgisayar leptop samsung'un aldığımda bi kaç yardımcı program yüklediler
sen bu programların geri yüklemek istiyorsa
1.bu programlar ücüretsiz olabilir internete bulursun.
2.bu programlar samsunga ait olabilir ordan indirebilirsi indirirken belki latopu ilgili
bilgi isteyebilir model falan.
3.bu programlar ücüretli olabilir senin laptopa deneme sürümünü yüklenmiş olabilir.
4.bu programlar adı nedir.

eyer programlar cdlerde varsa yükleye bilirsin.

6ustu1oyun
12-10-2012, 22:15   |  #5  
6ustu1oyun avatarı
OP Yeni Üye
47 mesaj

bilgisayar Düzeltilcek gibi değildi bende kendi cd ile format attım şimdi driverlar yok başka cd vermediler ekran kartının driver'ı Filan yok ekran 1366x768 olması lazım 4GB şuan ki 1024x768 ve anakartdan geçiniyo ne yapmam gerek ??

Kapalı Hesap (172709)
12-10-2012, 22:59   |  #6  
Kapalı Hesap
2,757 mesaj
bilgisayar Düzeltilcek gibi değildi bende kendi cd ile format attım şimdi driverlar yok başka cd vermediler ekran kartının driver'ı Filan yok ekran 1366x768 olması lazım 4GB şuan ki 1024x768 ve anakartdan geçiniyo ne yapmam gerek ??
driverlar samsung sayfasından indirebilirsin.

6ustu1oyun
12-10-2012, 23:52   |  #7  
6ustu1oyun avatarı
OP Yeni Üye
47 mesaj
Alıntı: Sene1903  
driverlar samsung sayfasından indirebilirsin.

Yorum için teşekkür ederim baktım şimdi indirdim baya driver 50 GB kotadan 38 GB Ye Düştü Neyse Sorun Çözüldü Bilgisayar eskisindende hızlandı teşekkür ediyorum CHİP Ailesine ve Yorumlara..

İyi Forumlar

Kapalı Hesap (172709)
13-10-2012, 00:10   |  #8  
Kapalı Hesap
2,757 mesaj

Yorum için teşekkür ederim baktım şimdi indirdim baya driver 50 GB kotadan 38 GB Ye Düştü Neyse Sorun Çözüldü Bilgisayar eskisindende hızlandı teşekkür ediyorum CHİP Ailesine ve Yorumlara..

İyi

Neyse Sorun Çözümüşün bu arada güncellemelerinide yap kolay gelsin.