Samsung s4 şarj sorunu...

Kapalı Hesap (257830)
01-12-2013, 07:12   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

merhaba arkadaşlar. son 1 aydır falan telde şarj sorunu yaşıyorum şöyle ki fullediğim şarj en fazla 12 saat bile gitmiyor. 4 ay önce aldığımda teli dolu dolu 24 saat dayanıyordu hatta daha bile fazlası. gittikçe daha fazla batarya kullanımı yapmaya başladı. daha gece fulledim bataryayı saat 12 gibi. müzik falan dinlenmedi konuşulmadı. şimdi bir kalktım kapanmış tel batarya sıfırlanmış. teldeki uygulamalardan dolayımı böyle yoksa servislik bir sorun mu vardır? yardımcı olursanız sevinirim.

MegaFreak
23-12-2013, 02:33   |  #2  
MegaFreak avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 55
856 mesaj

ilginç bir sorun inşallah çözümünü bulursunuz

RownCrow
24-12-2013, 12:32   |  #3  
RownCrow avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
33 mesaj

Samsung u aradım ,Şikayetvar.com a da yazdım. 444 lü hatlardaki müşteri temsilcisine şunu söyledim,satış elemanlarınız ilgili,müşteri temsilcileriniz ilgili ve üslubu iyi biliyor.Ben mağdur olduğum için gittiğim yerde asıl ilgiyi görmeliyim.Bana telefonu yedekleyin gelin,2-20 gün sürer,biz sizi ararız gibi cümleler ile karşılayamaz dedim.hangi çağda yaşıyoruz,bizi sizi ararız cümlesimi kaldı dedim.
tlf. yedekleme için prosedür böyle diyor,ama bunu bana anlatan yok ki,şu şu sebeplerden dolayı tlf. yedeklemelerini biz yapamıyoruz dese anlardım.
ağzından zar zor laf aldım.
hayır zaten 1 haftadır burnumdan geldi,aptal bir pil yüzünden dünya kaybım oldu. gidip orjinal pil satın alsam daha iyi.
bütün tlf.numu sildirmekten daha iyidir,ayrıca ben yedeklemeyi bilmiyor olabilir.
salak bir pil için bu eziyetleri çekmek zorunda değilim.
Allah kimseyi servise düşürmesin,verecekleri pile lanet olsun diyorum..

MegaFreak
25-12-2013, 00:43   |  #4  
MegaFreak avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 55
856 mesaj

valla bendede S4 var şarjı biraz hızlı gidiyor ama günü çıkartıyor teli 4 ay önce almışsınız S4 lerde çok batarya sorunu varmış internetten bir araştırın

MaxPowerr
06-01-2014, 15:26   |  #5  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
63 mesaj

bence yazılımsal bir sıkıntı olabilir fabrika ayarlarına geri dönmeyi denedin mi?

ozantabas
09-02-2014, 16:41   |  #6  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

Pil şişiyor olabilir. Kies üstünden telefonu 10 dakikada rahatça yedekleyebilirsiniz. Bence servise verin yeni pil taksınlar.