Samsung S5233 Star Wifi Cep Telefonu

MUSTAFA199624
08-05-2011, 11:45   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
162 mesaj

SAMSUNG S5233 STAR WIFI Cep telefonunu almayı düşünüyorum.Kullanan arkadaş varsa yorumlarını bekliyorum.Bide bu telefonun fiyatlarına yakın önerilerinizi bekliyorum.

yvzhn
08-05-2011, 13:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
205 mesaj

ben kullanıyorum çok da güzel bir telefon  .. ama kararını değiştirirsen corby alabilirsin ama o biraz daha kız işi veya samsung monte de alabilirsin o da güzel ..

zomozou
08-05-2011, 13:55   |  #3  
Yıllanmış Üye
168 mesaj

Bende Kullanıyorum. Telefon Gayet Güzel. Üstündeki Hoparlörde İş Görüyor :)  Fakat Bazı Oyunlar Sensör Gerektiriyor, Ve Samsung STAR'larda Sensörler Biraz Yamuk. Labyrinth Adlı Oyunu İndirirsen Farkedersin. Birde Tema Yükleyemezsin. Bunların Dışında Gayet Güzel Bir Telefon.

hasan_gul
29-05-2011, 21:55   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
615 mesaj

selam arkadaşlar samsung star s5233w wi-fi kullanıcısıyım arkadaşlar çok gğzel telefon kesinlikle
tavsiye ederim fiyatı vatan bilgisayarda 335 YTL.

nevdar_1986
17-06-2011, 00:16   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

arkadaş; aklı olan bu tel i almaz. bi kere flash yükleyemiyorsun. dolayısıyla; nette video izleyemiyorsun. en basitinden face videolarını. sonra java tabanlı. şu anda akıllı tel ler çok ucuzladı. bence bütçeni zorla ve akıllı tel almaya çalış; ha yok yapamıyorsan da git nokia al derim. nokia sis sistemi bile bu samsung tiplerinden daha iyi. bende de samsung gt-s 5233w var şu an ama; görünüşüne aldanıp aldığım için çok pişmanım. iphone 5 çıkmasını bekliyorum; temmuz sonuna kadar çıkmazsa iphone 4 alacam. bu arada; sana önerebileceğim akıllı bi tel var. samsung ice-2. çok güzel. pahalı da sayılmaz. 769 tl. avea kampanyasıyla alırsan daha da hepsalıya geliyor. aylık 20 tl fatura+ 45 tl tel taksidi bnm bildiğim kampanyası.

microfrost
17-06-2011, 10:07   |  #6  
Yıllanmış Üye
223 mesaj

Arkadaşım kullanıyordu ve oldukça vasat bir cihaz olduğunu söylüyordu.

MUSTAFA199624
18-06-2011, 10:29   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
162 mesaj
Alıntı: hasan_gul  
selam arkadaşlar samsung star s5233w wi-fi kullanıcısıyım arkadaşlar çok gğzel telefon kesinlikle
tavsiye ederim fiyatı vatan bilgisayarda 335 YTL.
nette video izleyebiliyor musun peki

MUSTAFA199624
18-06-2011, 10:32   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
162 mesaj
Alıntı: nevdar_1986  
arkadaş; aklı olan bu tel i almaz. bi kere flash yükleyemiyorsun. dolayısıyla; nette video izleyemiyorsun. en basitinden face videolarını. sonra java tabanlı. şu anda akıllı tel ler çok ucuzladı. bence bütçeni zorla ve akıllı tel almaya çalış; ha yok yapamıyorsan da git nokia al derim. nokia sis sistemi bile bu samsung tiplerinden daha iyi. bende de samsung gt-s 5233w var şu an ama; görünüşüne aldanıp aldığım için çok pişmanım. iphone 5 çıkmasını bekliyorum; temmuz sonuna kadar çıkmazsa iphone 4 alacam. bu arada; sana önerebileceğim akıllı bi tel var. samsung ice-2. çok güzel. pahalı da sayılmaz. 769 tl. avea kampanyasıyla alırsan daha da hepsalıya geliyor. aylık 20 tl fatura+ 45 tl tel taksidi bnm bildiğim kampanyası.
arkadaşım bu flash yok doğru ama; Samsung Starda Bulunan Flash Player Litedir..Yani Telefon İçin Özel Üretilmiştir Sadece Mobil Sitelerden Video İzlememize İzin Verir MetaCafe Gibi.. Onun Dışında BoltBrowser Kullanarak Youtube Videolarını İzleyebilirsiniz.

Blade Trinity
21-06-2011, 18:33   |  #9  
Üye
51 mesaj

Buyur arkadaşım şu an ben samsungun yalancı teknik servisiyle uğraşıyorum :S 1 aylık samsung star wifi cihazım normal kullanım esnasında birden kapandı (internette gezerken). 5 dk. gibi bir süre cihaz açılmadı, geçen 5 dk. dan sonra cihaz açıldı ama ekran ışığı sönünce cihaz kendine sürekli olarak reset atmaya başladı. Işığın kapanmasına müsade etmeden sürekli elimde telefonu 20 dk. kadar kurcaladım. Cihaz ekran kararmadığı sürece reset atmıyor ama ekran ışığı kararınca telefon beklemeye geçince reset atıyor. Cihazı servise verdim ve servisin online takip kısmından cihazın durumuna bakınca teknik servis sorunun sebebini sıvı teması olarak yazdığını gördüm, fakat böyle birşey söz konusu bile değil. Sadece malum hava sıcak terli ellerle cihaza dokunuyoruz veya konuşurken kulağımızda terliyor.cihazın üzerinde koruyucu ekran folyosu dahi duruyor ayrıca cihazı sürekli kılıfla kullanıyorum...