samsung smp902 12.2 sorunu

drrecep36
24-11-2014, 09:01   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

arkadaşlar merhaba ben tableti 20 gün önce aldım ilk aldığımda alt tarafdaki geri , pencere tuşları manuel olarak çalışmıyordu sorunlu cihaz diye iade etmeye karar vermiştim gelir gelmez bu sorunla karşılasınca cok canım sıkılmıştı kullanıcı bilgileirmi e-mailimi silmek için tableti fabrika ayarlarına sıfırlayınca bir baktım manuel olarak geri tuşları çalışmaya başladı .böyle olunca iadeden vazgeçtim biraz kullanınca bu tuşlar yine manuel olarak çalışmamaya başladı ama kalemle üzerlerine dokununca çalışıyorlar.bir daha fabrika ayarına döndüm yine manuel çalışmaya başladı .sonra yeniden manuel kapandı sadece kalemle çalıştırabiliyorum ama ara sıra bir manuel aktifleşiyor bir kapanıyor.acaba kalem yuvadan cıkarılınca spen only mi oluyor diye denemeler yapıyorum .hiç birşeyle bir ilişki kuramadım.fabrika ayarına dönünce kesin manuel kullanıma açılıyor .ama arada ne oluyor da kalemsiz bu tuşlar çalışmamaya başlıyor bilmiyorum.bu cihaz arızalımı bir ayarı mı bozuk yazılımsal bir sorun var mı.ha bir de ekranda bir sorun cıkmıyor elle de kalemlede istediğim uygulamayı dosyayı açabiliyorum.14 günlük iade süresini de geçirdim sizce ne yapmalıyım.donanımsal olsa hiç çalışmaz diye düşünüyorum ama bilemedim bir türlü.yardım ederseniz sevinirim.