Samsung Tobi: Güvenlik ve eğlence bir arada

CHIP Online
09-12-2008, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Cep canavarlarının arasında şirin bir alternatif: Gençlere özel Samsung Tobi duyuruldu...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Sams ... bir-arada_9888.html

Resimlerle: TOP 5: Unutulmayacak cep telefonları

Aynı zamanda S3030 olarak da bilinen yeni Samsung Tobi'nin dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri bazı güvenlik fonksiyonlarının da telefonda yer alıyor olması. Örneğin SOS Arama ya da SOS Mesajı gibi acil durumlarda kullanılabilecek işlevleri kullanıcılarına sunan yeni Samsung Tobi, kullanıcı dostu arabirimiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Monster, Snowman ve Ocean World gibi sevimli karakterleri üç tema altında bir araya getiren Samsung Tobi, güvenlik fonksiyonlarının dışında aynı zamanda çevre dostu bir cep telefonu olarak da tasarlandı; zira Tobi, geri dönüştürülebilen ve bakterilerle ayrışabilen bio-plastiğin kullanılmasıyla geliştirilmiş bir ürün.

Samsung Tobi'nin diğer özellikleri ise şöyle: GPRS üç-bant network, 1.9 inç QCIF 65K ekran, 1.3 megapiksel kamera, müzik oynatıcı, Bluetooth Messenger için destek, Bluetooth 2.0 ve USB 2.0 desteği. Bunun yanında Tobi, MP3, AAC, AAC+, eAAC+ ve WMA dosya formatlarıyla da tam uyumlu olarak çalışabiliyor.

15MB'lık dahili hafızası bulunan Samsung Tobi'nin kapasitesi microSD kartı ile 8GB'a kadar da arttırılabiliyor.

Pembe, mavi, elma yeşili, açık turuncu ve kar beyazı gibi farklı renk kombinasyonlarına da sahip olan Samsung Tobi'nin fiyatı henüz açıklanmış değil.


Tüm konu: Samsung Tobi: Güvenlik ve eğlence bir arada

Resimlerle: TOP 5: Unutulmayacak cep telefonları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yeni Samsung Tobi'yi nasıl buldunuz?