Samsung'un yeni cebi size "ah" dedirttirecek!

CHIP Online
13-10-2013, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un ortaya çıkan yeni kapaklı Android'inin özellikleri göz kamaştırıyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... ttirecek_43123.html

Resimlerle: En iyi 5 kapaklı telefon!

Telefon pazarında en fazla çeşide sahip şirketlerin başını çeken Samsung, daha geçtiğimiz gün kavisli ekranlı akıllı telefonu Galaxy Round'u duyurmuştu. Gün geçmiyor ki yeni bir Samsung modeli daha sızmasın veya duyurulmasın... Samsung, şimdi de yepyeni bir modelle daha karşımızda. Fakat bu defa bu Samsung'u ülkemizde göremeyeceğiz...


Samsung'un yeniden üretmeye başladığı kapaklı modelleri arasına eklenen SM-W2014 model numaralı telefon, diğer kapaklı cepler gibi, yine yalnızca Çin'de satışa sunulacak. Ancak sahip olduğu teknik detayları öğrendiğinde, özellikle kapaklı modelleri seviyorsanız bu telefonun ülkemizde de satılmasını isteyeceğinizden eminiz.


SM-W2014, 3.67 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi. Tasarımı nedeniyle biçilen ekran boyutuna en uygun çözünürlük olan 480x800 pikseli destekleyen telefon Super AMOLED görüntü sunuyor. Arka yüzeyinde 13 MP kamera bulunduran telefon, önünde ise görüntülü görüşmeler için 2 MP'lik objektifin sahibi. Android 4.3 Jelly Bean ile gelecek olan telefon, en son Wi-Fi standardı olan 802.11ac kablosuz bağlantı desteğini de sunuyor.


En iyisini en sona sakladık... SM-W2014, kalbinde Qualcomm'un en güncel ve en sağlam işlemcisi olan Snapdragon 800'ü bulunduruyor ve bu işlemciyi 2 GB RAM'le destekliyor.

Tüm Konu: Samsung'un yeni cebi size "ah" dedirttirecek!

Resimlerle: En iyi 5 kapaklı telefon!

Kaynak: www.chip.com.tr