Samsung'un yeni Windows 7'lisi!

CHIP Online
04-08-2010, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un internete sızan yeni telefonu hem özellikleri ile, hem de işletim sistemi ile büyülüyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/sams ... s-7-lisi_21618.html

Resimlerle: A'dan Z'ye Windows Phone 7

Samsung, Android işletim sistemi kullanan akıllı telefon modeli Galaxy S'den sonra da başarısını devam ettirmek istiyor. İnternete sızan Samsung telefonun adı Cetus. Samsung'un bu yeni telefonu beklenenin aksine Android değil Windows Phone 7 işletim sistemi kullanacak.

Cetus hakkında pek bir bilgi olmasa da genel özellikleri şu şekilde; 4" OLED ekran, 5MP kamera, telefonun önünde bulunan bir kamera, GPS ve Bluetooth. Henüz kesin olmayan bu özelliklerle beraber, telefonun ne zaman çıkacağı ve ne kadar olacağına dair herhangi bir bilgi de yok.

Cetus'un galaksideki bir takım yıldız olduğunu, ayrıca da eski Yunan'da bir deniz yaratığına verilen isim olduğunu da yan bilgi olarak verelim.

Tüm konu: Samsung'un yeni Windows 7'lisi!

Resimlerle: A'dan Z'ye Windows Phone 7

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Samsung başarısını devam ettirebilecek mi?

alper35.5
04-08-2010, 21:01   |  #2  
alper35.5 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
390 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010

samsung jet kullanıyorum ama eğer samsung başarılı olmak istiyorsa yeni telefon çıkararak değil de, uygulamalar çıkararak var olan iyi ve güzel telefonları daha etkili ve daha iştahlı kullandırmak daha mantıklı bi strateji olabilir, apple ın yılda bir tane model çıkararak elde ettiği başarıyı neden dikkate almazlar ki...apple ın pazardaki üstünlüğü donanımsal değil, yazılımsal özelliklerden kaynaklanmakta!