Samsung yazıcılara 7 başarı ödülü

CHIP Online
11-08-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung yazıcı ürünleri, yedi ayrı "Üstün Başarı" ödülüne layık görüldü.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sam ... ri-odulu_48877.html

Samsung Electronics tarafından yapılan açıklamada, Samsung yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcılarının (MFP), Buyers Laboratory'nin (BLI) düzenlediği 2014 Yaz "Pick" Ödülleri'nde, yedi "Üstün Başarı" ödülüne layık görüldüğü duyuruldu. Xpress C1810/1860, M2835/2885 ve MultiXpress CLX-8640/8650 serileri, baskı kategorisinde üstün performans ödülünün sahibi oldu.


Samsung Electronics Baskı Çözümleri Stratejik Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı David SW Song yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Samsung Baskı Çözümleri, üretkenlik ve verimliliği artırma amacıyla tasarlandı. İş dünyasının değişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler tasarlama yolunda gösterdiğimiz çabanın, BLI tarafından ödüle layık görülmesi, bizi çok mutlu etti."


Ödüller üstün performansa


Donanım kategorisinde beş Samsung yazıcısı ve çok fonksiyonlu yazıcı serisi "Üstün Başarı" ödülü aldı. Bu yılın başında piyasaya sürülen Xpress C1810/1860 serisi, "En İyi Kişisel Renkli Yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı " ödülünü kazandı. Tam renkli dokunmatik ekran özelliğine sahip cihaz; tarama ve fotokopi gibi baskı işlemlerini basitleştirerek kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.


Xpress M2835/2885 serileri de sırasıyla "En İyi Kişisel Monokrom Yazıcı" ve "En İyi Kişisel Monokrom çok fonksiyonlu yazıcı" ödüllerine layık görüldü.


Kurumsal kullanım için tasarlanan A4 renkli lazer MFP MultiXpress CLX-8650, güvenilirlik, çevre dostu özellikleri ve yüksek performansı sayesinde, "Büyük Çalışma Gruplarına yönelik En İyi A4 renkli çok fonksiyonlu yazıcı" ödülüne layık görüldü.


Enerji tasarrufu da ödüllendirildi


A4 renkli lazer fonksiyonel yazıcı grubu altında yer alan MultiXpress CLX-8640/8650 serileri ise "En İyi Enerji Tasarrufu Ödülü"nün sahibi oldu. Samsung'un çevre dostu teknolojisi sayesinde standart yazıcılardan çok daha az enerji tüketen bu yazıcı modelleri, çevre kategorilerinde birçok kez beş yıldız almayı başardı.

Tüm Konu: Samsung yazıcılara 7 başarı ödülü

Kaynak: www.chip.com.tr