sanal işletım sistemı

erkaracaoren
06-09-2007, 14:50   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

slm arkadaşlar ben bil. sanal işletim sistemi kurmak istiyorum 2 tane program kurdum ama fazla bilmedigim için ikinci işletim sistemini kurmak istiyorum VirtualBox 1.4.0 yada    slm arkadaşlar ben bil. sanal işletim sistemi kurmak istiyorum 2 tane program kurdum ama fazla bilmedigim için ikinci işletim sistemini kurmak istiyorum [k]VirtualBox 1.4.0 yada    slm arkadaşlar ben bil. sanal işletim sistemi kurmak istiyorum 2 tane program kurdum ama fazla bilmedigim için ikinci işletim sistemini kurmak istiyorum VirtualBox 1.4.0 yada    slm arkadaşlar ben bil. sanal işletim sistemi kurmak istiyorum 2 tane program kurdum ama fazla bilmedigim için ikinci işletim sistemini kurmak istiyorum VirtualBox 1.4.0 yada    slm arkadaşlar ben bil. sanal işletim sistemi kurmak istiyorum 2 tane program kurdum ama fazla bilmedigim için ikinci işletim sistemini kurmak istiyorum VirtualBox 1.4.0 yada    slm arkadaşlar ben bil. sanal işletim sistemi kurmak istiyorum 2 tane program kurdum ama fazla bilmedigim için ikinci işletim sistemini kurmak istiyorum VirtualBox 1.4.0 yada    Virtual PC 2004 SP1 v5.3 bu proramlarla nasıl yapıyoz bi anlatılmısınız resimli olursa daha iyi olyr size zahmet vermezse şimdiden tşk. bu proramlarla nasıl yapıyoz bi anlatılmısınız resimli olursa daha iyi olyr size zahmet vermezse şimdiden tşk. bu proramlarla nasıl yapıyoz bi anlatılmısınız resimli olursa daha iyi olyr size zahmet vermezse şimdiden tşk. bu proramlarla nasıl yapıyoz bi anlatılmısınız resimli olursa daha iyi olyr size zahmet vermezse şimdiden tşk. bu proramlarla nasıl yapıyoz bi anlatılmısınız resimli olursa daha iyi olyr size zahmet vermezse şimdiden tşk. bu proramlarla nasıl yapıyoz bi anlatılmısınız resimli olursa daha iyi olyr size zahmet vermezse şimdiden tşk.

Quad-Core
06-09-2007, 15:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
844 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/vi ... resimli_t37851.html
Boraga-x ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Borga-x
06-09-2007, 15:32   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj